Activated Charcoal Refining Mask (Kit)

Slupovací čisticí maska z aktivního černého uhlí
Nemáte čas na to chodit na kosmetiku nebo wellness, ale cítíte, že vaše pleť to vidí jinak? Dopřejte jí luxusní péči jako v nejlepším spa s Activated Charcoal Refining Mask, pleťovou maskou s aktivním uhlím, která stahuje rozšířené póry, odstraňuje černé tečky a pleť hloubkově čistí. A nemějte obavy, tahle černá maska vaši pleť nepřesuší! Sada obsahuje čtyři balení masky a misku pro jejich přípravu.
Celý popis
100% vegan100% vegan
Prodej toho produktu skončil.

Wellness u vás doma

Užijte si jedinečný zážitek, a hlavně účinek detoxikační procedury jako vystřižené z luxusního wellnessu v pohodlí vašeho domova s Activated Charcoal Refining Mask, slupovací pleťovou maskou, která odstraňuje “černé tečky”, stahuje rozšířené póry a pleť zároveň hloubkově čistí. Během doby, kdy maska působí, hluboce dýchejte a užívejte si aromaterapeutických benefitů, které Activated Charcoal Refining Mask přináší.

Maska proti rozšířeným pórům

Maska je obohacená o bambusové dřevěné uhlí z trvale udržitelných zdrojů. Toto uhlí se chová jako houba, která do sebe nasaje nečistoty a pročistí a zjemní pleť. Dochází ke zpevnění pórů a jejich hloubkovému pročištění. Po sloupnutí masky mizí nedokonalosti pleti a póry jsou takřka neviditelné.

Zbavte se mastné pleti s nedokonalostmi

Maska obsahuje vysoce hydratační kyselinu hyaluronovou a hloubkově čistící výtažek z moringy. Pleť zanechává Activated Charcoal Refining Mask hydratovanou, pružnou a osvěženou, přímo nabitou energií. Při jemném sloupnutí masky se odstraňuje i přebytečný kožní maz a nečistoty, a pleť je čistá, osvěžená a zářící.

Příjemný relax jednou týdně

Activated Charcoal Refining Mask používejte jednou týdně pro zjemnění, pročištění a revitalizaci pleti. Jakmile se smíchá s tekutinou, prášek z bambusového dřevěného uhlí se přemění na chladivý gel s příjemnou vůní, v níž můžete shledat tóny pačuli a majoránky, které zklidňují smysly pro ještě výjimečnější zážitek z péče o pleť.

Zdokonalená textura a osvěžení pleti

Základem Activated Charcoal Refining Mask je komplex extraktů z mořských organismů, který umožňuje hutné masce vyschnout a získat konzistenci podobnou gumě. Díky ní lze masku jediným snadným pohybem sloupnout z obličeje. Díky bambusovému dřevěnému uhlí uvolňuje maska ucpané póry a odstraňuje z nich nečistoty. Výsledkem je revitalizovaná a hloubkově pročištěná pleť.

Černá maska, co nevysuší pleť

Dřevěné uhlí v masce Activated Charcoal Refining Mask je „aktivované“, což znamená, že bylo ošetřeno vodní párou, která na jeho povrchu utvořila miliony drobných pórů. Tyto póry napomáhají vychytávat nečistoty, bakterie, špínu i přebytečný kožní maz. Zatímco většina podobných „černých masek“ pleť vysušuje, Activated Charcoal Refining Mask obsahuje vysoce hydratační kyselinu hyaluronovou, díky níž pleť zanechává svěží a vláčnou. Obsažené přírodní cukry okamžitě zpevňují pleť a mají liftingový účinek, výtažek z moringy poskytuje důležitou antioxidační ochranu.

3 aktivní látky pro redukci pórů

Aktivované dřevěné uhlí:
Procesem aktivace je dřevěné uhlí získané z přírodního bambusu na povrchu obohaceno o miliony drobných pórů, které absorbují nečistoty z pleti, jež zanechávají čistou, vyhlazenou a rozjasněnou.

Aktivované uhlí pro masku Activated Charcoal Refining Mask pochází z bambusových plantáži v Asii, které se sklízí po dosažení pěti let a z nichž se následně vyrábí černý prášek. Bambus je nejrychleji rostoucí dřevina na světě, která dorůstá i po useknutí, díky tomu můžeme dřevěné uhlí Medik8 označit za udržitelné a přátelské k životnímu prostředí.

100% přírodní dřevěného uhlí je dlouhodobě oblíbené pro své hojivé, očistné a detoxikační účinky. Je dokonce tak silné, že se využívá i v lékařství pro léčbu otrav. 

Výtažek z moringy:
Nová generace antioxidantů, která na pleti utváří ochrannou vrstvu neutralizující poškození vnějším znečištěním.

Kyselina hyaluronová:
Díky schopnosti zadržet v sobě mnoho vody, až tisícinásobek své váhy, vyživuje pleť a propůjčuje jí pružnost a plnost. Vláhu přitom do pleti čerpá ze vzduchu.

Detoxikace pleti za 10 minut

V přiložené mističce smíchejte prášek z dřevěného uhlí s 30 ml vody. Míchejte špachtlí po dobu 30 vteřin, až hmota zhoustne a nejsou v ní hrudky. Masku aplikujte na vyčištěnou pleť obličeje, vynechejte oblast očního okolí a rty. Po 10 minutách začněte od brady jemně odlupovat masku z pleti. Případné zbývající kousky smyjte z pleti ručníčkem namočeným v teplé vodě.

Kombinujte s dalšími produkty z řady na čištění pórů

Pro nejlepší účinek smíchejte prášek z dřevěného uhlí s Daily Refresh Balancing Tonerem nebo balenou vodou. Pokud použijete vodu z kohoutku, mohou se časy míchání a působení měnit v závislosti na tvrdosti vody.

Pro maximální zlepšení vzhledu „černých teček“ používejte společně s Pore Cleanse Gel Intense a lehkým hydratačním krémem pro minimalizaci rozšířených pórů Refining Moisturiser.