O ANNA BRANDEJS

ANNA BRANDEJS, to není pouze Anna Brandejs, ale celý tým profesionálů kolem osoby zakladatelky projektu, který v sobě propojuje vývoj jedinečných produktů, a zároveň dovoz a distribuci toho nejlepšího z celosvětových trendů v oblasti estetické medicíny, dermokosmetiky a zdraví.

Osobně jsem vybírala aktivní látky používané v produktech ANNA BRANDEJS tak, aby jejich účinky potvrzovaly klinické studie. Protože dnes už prodej kosmetiky opravu není prodejem iluzí.

Anna Brandejs

Dr. Anna Brandejs neviděla svoji budoucnost vždy v oblasti estetické medicíny. V Košicích vystudovala Univerzitu veterinárního lékařství se zaměřením na biochemii, které se chtěla věnovat i v rámci postgraduálního studia. Složitý obor jí sice přirostl k srdci, zároveň ale po získání diplomu cítila potřebu postavit se na vlastní nohy. A z odvětví veterinárního lékařství se přesunula do segmentu farmakologie na post produktové manažerky. V oboru se pak pohybovala několik let.

Průlom přišel v roce 2002, kdy zúročila své odborné znalosti z vysokoškolského studia a z praxe a založila firmu Medaprex. A právě Medaprex slaví velké jubileum – dvacet let na trhu. Nyní už přímo pod jménem jeho zakladatelky.

Vítejte u ANNY BRANDEJS!

V Medaprexu Anna Brandejs nicméně nikdy nepůsobila jen jako zakladatelka a majitelka, ale aktivně se věnovala rozvoji firmy – sledovala trendy z oblasti estetické medicíny, navštěvovala světové veletrhy, a z nich pak do České a Slovenské republiky dovážela to nejlepší, co objevila. Díky tomu Medaprex zásoboval kliniky estetické medicíny a kosmetická studia a salony zdravotnickým materiálem, prémiovými přístroji a lékařskou kosmetikou.

V mezidobí stihla vybudovat špičkovou kliniku plastické chirurgie, stomatologie a dermatologie v Praze Brandeis Clinic. Ta si brzy získala výbornou pověst, a Anna Brandejs ji mohla s klidným srdcem pronajmout skvělému týmu a naplno se věnovat rozvoji své vlastní značky ANNA BRANDEJS.

ANNA BRANDEJS byla zpočátku pouze synonymem kvalitních doplňků stravy, původní idea ale konečně došla naplnění – ANNA BRANDEJS, to je vysoce kvalitní kosmetika z těch nejlepších ingrediencí na trhu, výživové doplňky, dekorativní kosmetika a mnoho dalšího.

Anna Brandejs a její dlouholetý tým jsou podepsáni také pod názvem celé společnosti. ANNA BRANDEJS tak zastřešuje vlastní značku, je ale zárukou kvality širokého rozpětí dalších produktů a značek, které coby výhradní distributor dováží do České a Slovenské republiky.