Doprava a platby

Pokud nakoupíte nad 2000 Kč, poštovné máte zdarma!

Způsoby doručení

Dbáme na pohodlí našich klientů, proto nabízíme více variant doručení. Objednané zboží vám doručíme hned několika způsoby:

  • Logo GLSZásilková služba GLS
  • Logo ZásilkovnaZásilkovna
  • Logo BalíkovnaBalíkovna
  • Logo osobníOsobní vyzvednutí na naší pobočce

Osobní vyzvednutí

Osobní vyzvednutí je vždy zdarma, navíc nejste časově závislí na doručovateli. Po potvrzení o zpracování objednávky je Vaše zboží připraveno na naší pobočce:

Logo osobní
Medaprex s.r.o.
Truhlářská 1518/27
110 00 Praha 1

Zásilková služba GLS (99 Kč)

Zásilková služba GLS doručí zásilku zpravidla následující pracovní den. O času doručení zásilky budete informováni včasně e-mailem či SMS zprávou. Když doručující řidič naskenuje balík ráno v den doručení, je příjemci automaticky zaslána druhá e-mailová nebo textová zpráva, která obsahuje tříhodinové časové okno, ve kterém bude probíhat doručení. Tato zpráva zahrnuje také telefonní číslo doručujícího řidiče a zákaznického servisu GLS.

Pokud by byl první pokus o doručení neúspěšný, příjemce je automaticky informován prostřednictvím e-mailové nebo textové zprávy. Zpráva obsahuje odkaz, který ho zavede přímo na webovou stránku aplikace GLS Delivery Manager, kde jsou k dispozici všechny možnosti volby pro následné doručení balíku a kde příjemce může ovlivnit doručení balíku podle svých osobních potřeb. Zvolit si můžete doručení na tutéž adresu v konkrétní den, doručení na novou adresu, doručení po pracovní době od 17 do 20 hodin (k dispozici pouze v regionech GLS dep), doručení do GLS ParcelShopu, vyzvednutí v GLS depu, udělení souhlasu s uložením či odmítnutí převzetí. Zásilku můžete rovněž sledovat v reálném čase, o jejím doručení získáte digitalizované potvrzení přístupné online.

Způsoby platby

Platba online

Na našem e-shopu si můžete užít pohodlí bezpečné platby kartou na internetu.

Při platbě přes GoPay oceníte rychlost, jednoduchost a bezpečnost transakce. Po zvolení paltby online budete vyzváni k zadání údajů o kartě: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty a CVV2/CVC2 - poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty. Tyto informace zadáváte přímo do systému zpracovatelské banky, čím se zabrání zneužití karty a platba je zcela bezpečná.

Platba při převzetí zboží / dobírka

Platba při převzetí je nejjednodušší způsob, jak za zboží zaplatit. Hotově - dobírkou - při přebírání zboží od doručovatele - zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.

Převodem předem

Platbu převodem předem zasílejte prosím na náš účet 2258822/0800.

Při platbě převodem předem může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet).

Je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou.

Při osobním odběru zboží je nutné předložit doklad totožnosti (občanský průkaz, pas).