ANTI-ACID by Brandeis Clinic

Proti překyselení organismu
Překyselení organismu je v naší populaci častým jevem a je považováno za klíčový faktor vzniku mnoha zdravotních obtíží. Doplněk stravy ANTI-ACID by Brandeis Clinic napomáhá zvyšovat zásoby zásaditých látek a vyvažovat tak zásaditokyselou rovnováhu v organismu.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Hromadění kyselin v těle

překyselení organismu dochází z mnoha důvodů. Důsledkem metabolických procesů se v organismu formují různé druhy kyselin (močová, uhličitá, octová apod.). Organismus je si s nimi schopen sám do jisté míry poradit, avšak při vyšším stupni překyselení organismu je tělo nuceno cenné minerální látky odbourávat z tkání. Také překyselený žaludek bývá příznakem celkového překyselení organismu.

Síla čtyř minerálů

Co pomáhá na překyselení? Vyzkoušejte doplněk stravy ANTI-ACID by Brandeis Clinic, který obsahuje dokonale vyváženou směs čtyř minerálních látek, které napomáhají snižovat překyselení organismu.

Proti překyselení organismu

  • Přispívá k odstranění překyselení organismu
  • V denní dávce získáte více než 100 % doporučené denní dávky hořčíku a vápníku
  • Vedle toho vám dodá ANTI-ACID by Brandeis Clinic také sodík a draslík

Efektivní absorpce

Doplněk stravy se díky formě prášku snadno rozpustí ve vodě a tělo jej dobře a rychle vstřebá.

Určeno pro

  • Snížení překyselení organismu
  • Působí proti překyselení žaludku, a tím snižuje pálení žáhy

Nálož minerálů, které často chybí

Sodík (3,03 g):
Společně s draslíkem řídí sodík vodní prostředí organismu, zodpovědný je zejména za zadržování vody (naproti tomu draslík je zodpovědný za vylučování). Kromě toho zkvalitňuje vedení nervových vzruchů, podporuje svalové kontrakce a správný chod srdečního svalu.

Draslík (0,76 g,  38% DDD):
Hraje velkou roli v hospodaření vody v organismu, podílí se na správném vylučování. V součinnosti se sodíkem je také v otázce svalů, jejichž energii, pružnost a vytrvalost podporuje. Podílí se na syntéze bílkovin.

Nedostatek draslíku má za následek hromadění vody v těle, vznik otoků a nadměrnou únavu i při malé námaze. Dochází také k narušení srdeční činnosti, omezení aktivity močového měchýře, poklesu hladiny krevního cukru a tzv. línému střevu.

Hořčík (0,7g,  186,7% DDD):
Tento minerál je důležitý pro zdraví kardiovaskulární soustavy. Snižuje krevní tlak, je důležitý pro udržení srdečního rytmu a odstraňuje srdeční arytmii. Dále uvolňuje svaly, včetně srdečního. Díky tomu, že působí jako svalový relaxant, pomáhá zbavit se nepříjemných křečí.

Jeho dostatek snižuje míru únavy a odstraňuje pocity vyčerpání, podporuje zotavení z bronchitidy. Pozitivně působí také na nervovou soustavu. Je nezbytný pro správnou činnost mnoha enzymů účastnících se látkové výměny, podílí se také na syntéze bílkovin a je důležitý pro obranyschopnost.

Vápník (1,52g,  190% DDD):
Dostatek vápníků je klíčový pro zdraví kostí a zubů, působí jako prevence osteoporózy, tedy řídnutí kostí, které postihuje v České republice 15% mužů a 33% žen starších padesáti let a dokonce 39% mužů a 47% žen starších sedmdesáti let. Pro osteoporózu je typická vyšší lámavost kostí, zejména pak v krčku stehenní kosti.

Vápník pozitivně ovlivňuje srážlivost krve, zlepšuje vysílání a odesílání nervových signálů a podporuje regeneraci svalů. Udržuje také srdeční rytmus. Při nedostatku vápníku vzniká nervozita, problémy s usínáním, zvyšuje se lámavost kostí v důsledku odvápnění. Dochází také k překyselení organismu.

Žádné nepohodlné polykání tabletek

1 kávová lžička (3g) 2x denně. Rozpusťte 1 dávku velikosti kávové lžičky ve 2-3 dcl vody. Užívejte nejlépe 1,5 hodiny před jídlem nebo po jídle. Není vhodné užívat ihned po jídle, nebo během jídla, může dojít k snížení trávení.

Za 7 Kč doplníte chybějící minerály

Balení o obsahu 150 g vám vydrží na cca 50 použití, jedna dávka vás tak vyjde na pouhých 7 korun.