Akce: r-Retinoate - sada na omlazení očního okolí (poslední kusy)

Sada na omlazení očního okolí
Jestli vám už nestačí oční krém proti vráskám na den a na noc a chcete “turbo” omlazení očního okolí, sadu na omlazení očního okolí r-Retinoate si zamilujete. Během čtyř týdnů viditelně redukuje jemné linky a vrásky okolo očí.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Dokonalý Retinyl retinoate 

Intenzivní čtyřtýdenní kůra proti vráskám okolo očí, která je dostatečně ohleduplná k jemnému očnímu okolí, to je r-Retinoate sada na omlazení očního okolí. Stojí na stejné aktivní látce jako “ferrari” mezi produkty na omlazení pleti, superkrém aktivující mládí r-Retinoate, tedy na speciální enkapsulované molekule Retinyl retinoate.

Průnik séra proti vráskám do pleti zajistí unikátní polštářky

Sílu molekuly Retinyl retinoate si v očním okolí užijete naplno díky séru v unikátním silikonovém masážním aplikátoru, který při aplikaci stimuluje mikrocirkulaci a lymfodrenáž. Společně navíc sada zajistí jeho průnik do hlubších vrstev pleti, v nichž stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu díky unikátnímu systému dvou typů absorpčních polštářků. Ty po aplikaci séra přiložíte na oční okolí a necháte působit alespoň dvě hodiny, lépe však po celou noc. 

Používejte jen jednou týdně

Sada na omlazení očního okolí r-Retinoate se používá vždy jednou týdně večer, čtyři páry polštářků společně s omlazujícím sérem vystačí tedy přesně na měsíční kůru. Tu můžete dle libosti opakovat. 

Nálož kyseliny hyaluronové pro vaši pleť

První sada polštářků je rozpustná a stojí výhradně na čisté kyselině hyaluronové. Na povrchu mají polštářky drobné jehličky. Tyto mikrojehličky ze 100 % kyseliny hyaluronové, které se rozpouští v pleti, v ní utvoří drobné kanálky a umožní prostup aktivních látek ze séra hluboko do stratum corneum. Mikrokanálky navíc vyplňují kyselinou hyaluronovou prostory mezi kožními buňkami, čímž pleti dodávají chybějící objem. Kontury kolem očí budou pevnější a povrch pleti vyhlazený a sjednocený.

Péče o oční okolí s aktivními látkami

Druhou sadu očních polštářků tvoří bio celulóza napuštěná aktivními látkami glycerinem, kokosovým extraktem a kyselinou hyaluronovou. Tyto polštářky hydratují, osvěžují a obnovují oční okolí a působí jako „druhá kůže“, kdy utváří ochrannou bariéru, která v kůži uzamyká aktivní látky ze séra a hydrataci.

Proč bio celulóza?

Vlákna z bio celulózy jsou asi stokrát menší než vlákna běžné rostlinné celulózy. Díky této struktuře v sobě polštářky Medik8 dokáží zadržet až 200x více vody, než samy váží. Jejich přiložením na pleť v ní dokonale uzamknou vlhkost a nasytí ji aktivními látkami. Vlákna jsou ale zároveň dostatečné tenká, aby bez problémů vyplnila drobné vrásky, a i jim poskytla tu nejlepší péči, kterou pro viditelné omlazení pleť vyžadují.

Omlazení očního okolí za čtyři týdny

Dva typy polštářků fungují v synergii a přináší jak dlouhodobé, tak okamžité výsledky! Unikátní systém sady na omlazení očního okolí r-Retinoate zlepšuje penetraci aktivních látek a dramaticky zlepšuje vzhled jemných linek a vrásek již během čtyř týdnů. Výsledkem je jemnější a pevnější pleť bez vrásek. Navíc odstraňuje viditelné známky únavy a zlepšuje vzhled otoků v očním okolí.

Sada na omlazení očního okolí r-Retinoate obsahuje

  • Dva páry polštářků na jedno použití z kyseliny hyaluronové
  • Dva páry polštářku na jedno použití z bio celulózy
  • Omlazující oční sérum proti vráskám o objemu 2 ml, které vystačí na osm aplikací

Omlazující oční sérum

Retinyl retinoate:
Patentovaná aktivní látka, která je účinnější, ale zároveň méně dráždivá než běžný retinol. A to i vůči citlivé pleti. Stimuluje syntézu kolagenu, obnovu kožních buněk, a díky tomu viditelně redukuje jemné linky a vrásky a zlepšuje texturu pleti.

Kyselina hyaluronová:
Kyselina hyaluronová se v omlazujícím očním séru vyskytuje o různé molekulární hmotnosti. Zachovává v pleti dostatečnou hladinu hydratace, a tím pádem podporuje elasticitu a mladistvý vzhled. Jedna molekula kyseliny hyaluronové v sobě dokáže zadržet obrovské množství vody, až tisícinásobek své váhy.

Rozpustné Polštářky

Čistá kyselina hyaluronová:
Drobné jehličky na povrchu polštářků tvořené kyselinou hyaluronovou se rozpouští v pleti, čímž vyplňují mezibuněčné prostory mezi kožními buňkami, a tím pleti dodávají chybějící objem. Povrch pleti je pevnější a sjednocený.

Polštářky pro hydrataci pleti  

Glycerin:
Účinný zvlhčovač pleti a jeden z přirozených zvlhčujících faktorů v kůži. Zlepšuje fungování ochranné kožní bariéry a snižuje transepidermální ztrátu vody.

Kyselina hyaluronová:
Napomáhá zachování hydratace pleti, stejně jako elasticity, její molekula dokáže zadržet až tisíckrát větší objem vody, než sama váží.

Kokosový extrakt:
Humektant, který napomáhá čerpání vody do hlubších vrstev pleti, a díky tomu hloubkově hydratuje pleť. Působí antibakteriálně a obsahuje antioxidanty neutralizující volné radikály.

Sada zvýrazní výsledky estetických procedur

První a třetí týden

  • Po vyčištění pleti naneste aplikátorem malé množství omlazujícího očního séra na oblast očního okolí. Stačit by vám mělo 12 kliknutí aplikačního pera na jedno oko. Vyhněte se očím. Od vnitřního koutku lehce vklepejte sérum kruhovými pohyby do očního okolí, čímž zlepšíte vzhled otoků.
  • Vyjměte rozpustné polštářky z ochranného obalu, sloupněte ochranný film a dejte si pozor, abyste se nedotkli mikrojehliček. Ujistěte se, že jehličky ční dolů, přiložte polštářek do oblasti pod očima, kde jste již aplikovali oční sérum. Jemně přitlačte, aby polštářek přilnul k pleti a abyste se zbavili případných vzduchových bublin. Nechte působit alespoň dvě hodiny, nejlépe však po celou noc. Pozor, abyste s polštářkem již nehýbali nebo jej neshrnuli, jakmile ke kůži přilne.
  • Ráno polštářky z pleti odstraňte. Nejprve je omyjte teplou vodou a následně sloupněte z povrchu kůže. Po čištění pleti aplikujte malé množství omlazujícího očního séra (12 kliknutí aplikačního pera na oko) do oblasti očního okolí a pokračujte ve vaší běžné denní péči, tedy aplikaci očního krému s širokospektrální sluneční ochranou.
  • Při prvním použití je třeba s aplikátorem několikrát kliknout, aby jím sérum prošlo.

Druhý a čtvrtý týden

  • Večer po čištění pleti naneste aplikátorem malé množství omlazujícího očního séra na oblast očního okolí. Stačit by vám mělo 12 kliknutí aplikačního pera na jedno oko. Vyhněte se očím.
  • Vyjměte bio celulózové polštářky z obalu, sloupněte obě vrstvy ochranné síťky a naneste vlhčené polštářky do oblasti pod očima, kam jste již aplikovali omlazující sérum. Jemně polštářek vyhlaďte, aby dobře přilnul a vy jste se zbavili případných vzduchových bublinek. Nechte působit dvacet minut.
  • Ráno po čištění pleti aplikujte malé množství omlazujícího očního séra (12 kliknutí aplikačního pera na oko) do oblasti očního okolí a pokračujte ve vaší běžné denní péči, tedy aplikaci očního krému s širokospektrální sluneční ochranou.