Velikost balení: 2 ks

Akční balíček: Připravte pleť a tělo na léto

Collagen+11 ANNA BRANDEJS & Firming & Body Shaping Cream Endor

Mějte krásně vyhlazenou, zpevněnou a hydratovanou pleť již tuhle sezónu! Pořiďte si kombinaci doplňku stravy Collagen+11 ANNA BRANDEJS a zpevňujícího tělového krému Firming & Body Shaping Cream Endor v akčním balíčku a ušetřete 776 Kč oproti tomu, kdybyste si produkty kupovali samostatně. 

Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Připravte svou pleť i celé tělo na přicházející léto a mějte již letos pokožku celého těla zpevněnou, zářivou a krásně hydratovanou. Postará se o to kombinace dvou našich bestsellerů - doplňku stravy Collagen+11 ANNA BRANDEJS a zpevňujícího tělového krému Firming & Body Shaping Cream Endor. Pokud si je pořídite v akčním balíčku, ušetříte 776 Kč!

Krásná pleť díky kolagenu a ceramosidům

Doplněk stravy Collagen+11 ANNA BRANDEJS obsahuje hydrolyzovaný mořský kolagen, a k tomu jedenáct aktivních látek, které společně navyšují pevnost pleti a její elasticitu. Patentované ceramosidy navíc zlepší hydrataci pokožky, která díky tomu získá svěží, zářivý vzhled. Zbavte se vrásek i povolené či dehydrované pleti!

Collagen+11 ANNA BRANDEJS Collagen+11 ANNA BRANDEJS Zdokonalte svou pleť zevnitř s Collagen+11 ANNA BRANDEJS s nejčistším rybím kolagenem a patentovanými Ceramosidy. Světově unikátní složení navrhla sama Anna Brandejs. Doplněk stravy napomáhá vyhlazení vrásek, rozjasnění a zjemnění pleť až o 63 %. 1 504 Kč

Vyhlazení celulitidy a zpevnění problémových partií

Bezchybný vzhled pokožky v problémových partiích, jako je bříško, stehna či zadní strana paží, završí zpevňující a zeštíhlující tělový krém Firming & Body Shaping Cream Endor. Jeho aktivní látkou jsou nanočástice zlata s oligomery kyseliny hyaluronové, které v pokožce nejen navyšují hydrataci, ale také stimulují produkci kolagenu, což vede k viditelnému zpevnění pleti a redukci celulitidy i strií. O zeštíhlení se postará aktivní lipolytická látka z mořské houby Dysidea Etheria, která se přirozeně vyskytuje v oblasti Bermudských ostrovů. Ta stimuluje metabolismus tukových buněk, čímž vede k redukci tukové tkáně a zeštíhlení problematických oblastí. Vysoký obsah bambuckého másla pleti navíc poskytuje hloubkovou hydrataci. 

Firming & Body Shaping Cream Endor Firming & Body Shaping Cream Endor Vyrýsovaný pekáč buchet, svaly na stehnech a vytvarované bicepsy. Makáte v posilovně, ale dřina stále kvůli vrstvičce podkožního tuku není vidět tak, jak byste chtěli? Zpevňující & zeštíhlující krém Endor vám pomůže dosáhnout viditelných výsledků. Nebo vás zbaví madel lásky a špíčků rýsujících se na zádech nad podprsenkou, kterých se prostě cvičením a dietou ne a ne zbavit. Klinické studie potvrzují: ubydou až 2 centimetry během 56 dní. 2 000 Kč

Toto duo produktů vám zkrátka nesmí chybět!