Balíček Gentle Repair Skincare System pro obnovu poškozené a přecitlivelé pleti

Má vaše pleť sklony k zarudnutí, vzniku šupinek, často pne či svědí? Balíček Gentle Repair Skincare System vám od těchto nepříjemných projevů uleví a zároveň vám bude vstupenkou ke krásné a zdravé pleti.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Gentle Repair Skincare System je sada péče o pleť s profesionální silou, která byl pečlivě vyvinuta tak, aby zklidnila citlivou pokožku. Díky silnému komplexu anti-redness a protizánětlivým účinkům urychluje regeneraci pokožky a minimalizuje podráždění, zarudnutí a pnutí. Po ošetření je kůže zklidněná, nepálí a její barevný tón je vyvážený.

 

Čištění, korekce, hydratace, regenerace a prevence, to je pět snadných kroků ke zdravé a zklidněné pleti bez tendencí k podráždění, přecitlivělosti a erytému, s nimiž vás seznámí balíček Gentle Repair Skincare System. Ten představuje komplexní péči o poškozenou a citlivou pleť a ideální je také coby péče o pleť po laserovém ošetření

1. Čištění: Red Alert® Cleanse

Lehká čistící pěna, která odstraňuje make-up a nečistoty. Zklidňuje pokožku a redukuje zarudnutí, současně zvlhčuje kůži, aby se zabránilo dalšímu podráždění. Po použití je kůže čistá, zklidněná a její tón vyvážený.

 • Návod k použití: Každé ráno a večer, naneste pumpičkou do dlaně malé množství pěny a vmasírujte na vlhký obličej a krk. Opláchněte vodou a osušte.
 • Objem produktu: 40 ml

CALMWISE SOOTHING CLEANSER CALMWISE SOOTHING CLEANSER Vyřešte konečně svůj problém s nadměrně citlivou pletí, která pálí a červená. Tato čistící pěna jemně čistí a poskytuje okamžitou úlevu od pálení a pnutí, navíc oddaluje známky stárnutí pokožky a napomáhá její regeneraci. 700 Kč

2. Korekce: Red Alert® Serum

Zklidňující sérum, které působí okamžitou úlevu, bojuje s citlivostí a zarudnutím pokožky. Jemná konzistence splyne s pokožkou, ochlazuje ji a účinně zmírňuje pálení. Tón kůže je vyvážený a pleť zklidněná a bez podráždění.

 • Návod k použití: Po očištění pokožky rozetřete 4 kapky séra po celé tváři a krku. Nechte absorbovat před použitím Hydr8™ B5.
 • Objem produktu: 5 ml

CALMWISE SERUM CALMWISE SERUM Pokožka se sklony zarudnutí často pne, pálí, štípe a je nadměrně citlivá na negativní vlivy okolí. CALMWISE SERUM poskytuje od všech těchto projevů intenzivní úlevu. Kromě toho také redukuje projevy stárnutí pleti. 1 170 Kč

3. Hydratace: Hydr8™ B5

Vysoce účinné hydratační sérum, které obsahuje aktivní komplex kyseliny hyaluronové a vitamínu B5 navyšující hydrataci, aby došlo k okamžité úlevě pro suchou a napnutou pokožku. Propracovaný systém okamžitě zvyšuje hladinu hydratace a současně vyživuje hlubší vrstvy pokožky, aby zadržovaly vlhkost uzamknutou uvnitř.

 • Návod k použití: Rozetřete 6 kapek séra na obličej a krk. Nechte absorbovat před použitím Ultimate Recovery™.
 • Objem produktu: 10 ml

HYDR8 B5 - hydratační sérum HYDR8 B5 - hydratační sérum Potřebujete své pleti dodat vláhu? Spolehněte se na lehký gel HYDR8 B5. Díky kyselině hyaluronové a kyselině pantotenové bude pleť vyhlazená a chráněná. 1 350 Kč

4. Regenerace: Ultimate Recovery™

Bohatý regenerační krém, který poskytuje intenzivní péči velmi suché a poškozené pleti. Při pravidelném používání zpevňuje pokožku, aby udržela dlouhodobou hydrataci a současně si na povrchu vytvořila ochrannou bariéru, která minimalizuje další podráždění. Vyvinuto pro zkrácení doby léčby po estetických zákrocích.

 • Návod k použití: Každé ráno a večer po použití séra vmasírujte krém do pokožky obličeje. Nechte 2-3 minuty absorbovat před použitím Physical Sunscreen.
 • Objem produktu: 15 ml

ULTIMATE RECOVERY ULTIMATE RECOVERY Intenzivní regenerační a hydratační krém uleví suché a poškozené pokožce od podráždění i pnutí. Ať jste se pořádně spálili na slunci, podstoupili náročnou kosmetickou proceduru jako chemický peeling, nebo máte jen velmi citlivou pleť, ULTIMATE RECOVERY pomůže vaši pokožku dostat zpět do formy! 1 220 Kč

5. Prevence: Physical Sunscreen

Vysoce účinný opalovací krém se SPF 30, který nabízí ochranu proti volným radikálům, je obohacený širokospektrálním UV faktorem a aktivními látkami chránící kůži před znečištěným ovzduším. Pomáhá předcházet poškození pokožky slunečním zářením, a působí tak proti předčasnému stárnutí pokožky. Rychle se vstřebává, neobsahuje nanočástice, ani nezanechává žádné stopy na kůži.

 • Návod k použití: Každé ráno jako poslední krok péče o pleť vmasírujte malé množství na oblast obličeje, krku a dekoltu. Opakujte během dne pro maximální ochranu.
 • Objem produktu: 15 ml

Množství balíčků je limitované, nabídka platí pouze do vyprodání zásob.