Blemish Control Kit

Se sadou proti akné dostanete konečně nedokonalosti pleti pod kontrolu! Blemish Control Kit obsahuje nejlepší produkty proti akné z našeho eshopu. Pokud je koupíte v sadě, ušetříte 650 Kč oproti sumě, kterou byste zaplatili za jednotlivé produkty. Řekněte akné BYE BYE!
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Jak se zbavit akné?

Získejte konečně vliv na to, jak vypadá vaše aknózní pleť a zlepšete její vzhled. Se sadou Blemish Control Kit to zvládnete bez problémů. Blemish Control Kit vás naučí, jak se o problematickou pleť starat a seznámí vás s nejlepšími produkty proti akné.

Ušetříte

A navíc ušetříte! Pokud byste produkty ze sady kupovali samostatně, utratíte 4150 Kč, zatímco za sadu zaplatíte 3500 Kč. Nejedná se o vzorečky produktů či jejich menší balení, ale o plnohodnotné produkty, které se postarají o všechny kroky vaší péče.

Beta Cleanse na čištění pleti s akné

Hloubkově čistící pěna s obsahem 2% kyseliny salicylové (betahydroxy kyseliny) a 1% kyseliny L-mandlové (alfahydroxy kyseliny) přímo cílí na nedostatky pleti, pročišťuje póry, omezuje tvorbu kožního mazu a působí antibakteriálně a proti zánětům v pleti, které zklidňuje. Stimuluje jemnou exfoliaci pleti, čímž ještě více napomáhá redukci akné.

CLARIFYING FOAM CLARIFYING FOAM Hloubkové čištění pórů redukuje projevy akné a snižuje tvorbu mazu. Sáhněte proto po vysoce účinné antibakteriální exfoliační čistící pěně CLARIFYING FOAM a bojujte proti akné efektivně! Pěna se snadno aplikuje a pleť postiženou akné zklidňuje 720 Kč

Blemish AOX pro nejlepší péči

Tento antioxidační gel na problematickou pokožku se aplikuje ráno a večer po čištění pleti a je určen na komplexní péči o problematickou pleť. Co si pod tím představit? O pleť postiženou akné bývá často problém pečovat, bývá podrážděná a mnoho produktů jí nevyhovuje a naopak podráždění ještě zhoršuje.

Blemish AOX ale neobsahuje nic, co by mohlo stav přecitlivělé pleti zhoršit, naopak. Jedná se o vůbec první antioxidační přípravek navržený speciálně pro aknózní pokožku, který napravuje její nedostatky – jizvy po akné, nadměrnou pigmentaci i jemné vrásky. Konečně péče pro pleť s akné!

Zmatňující Beta Moisturize pro denní hydrataci

I aknózní pleť potřebuje hydrataci! Tu jí poskytne denní krém Beta Moisturize. Neobsahuje oleje ani jiné látky, které by mohly zapříčiňovat ucpání pórů a rozpuk akné, naopak na pleti působí antibakteriálně a působí proti bakteriím způsobujícím akné. Navíc zklidňuje existující zánět a stimuluje hojení pleti. Pleť zbavuje lesklého, mastného vzhledu.

BALANCE MOISTURISER & GLYCOLIC ACID ACTIVATOR BALANCE MOISTURISER & GLYCOLIC ACID ACTIVATOR Denní hydratační krém, který zmatní vaši pleť a zároveň zničí bakterie způsobující akné? To je BALANCE MOISTURISER & GLYCOLIC ACID ACTIVATOR! Zbaví vás akné, neucpává póry, rychle se vstřebá a zanechá vaše pleť krásně jemnou a vyhlazenou. A není testovaný na zvířatech. 1 560 Kč

Beta Gel přímo na pupínky

Beta Gel aplikujte přímo na jednotlivé zánětlivé projevy akné, a to ráno a večer a klidně také v průběhu dne pro podporu hojení a zklidnění zánětu. Gel obsahuje niacinamid a komplex kyselin, které se společně zaslouží o odstranění akné, snížení produkce kožního mazu a dlouhodobou prevenci pupínků. Na pleti působí antibakteriálně a protizánětlivě.

BLEMISH SOS BLEMISH SOS Složení tohoto jedinečného a velmi oblíbeného produktu na redukci akné je nyní vylepšeno o kyselinu diovou, která redukuje tvorbu kožního mazu a likviduje bakterie způsobující akné. BLEMISH SOS nejen, že redukuje projevy akné, ale také pokožku zklidňuje. Nové složení navíc neobsahuje olej. 750 Kč