Velikost balení: 30 ml

Croma Farewell Dry skin Serum

Sérum s kyselinou hyaluronovou pro suchou, dehydrovanou pleť

Konec suché, dehydrované či popraskané pleti, už žádné pnutí nebo šupinky na pokožce – přichází hydratační a zklidňující sérum Croma Farewell Dry skin Serum, které si poradí se všemi negativními projevy suché pleti. Získejte konečně svěží, oživenou pleť bez unaveného vzhledu a jemných rýh i vrásek. 

Celý popis
100% vegan100% vegan
Prodej toho produktu skončil.

Kde se bere suchá pleť?

Suchá pleť má typicky unavený vzhled. Charakteristické je pro ni pnutí, ztráta pružnosti či svědění, je hrubá, někdy se mohou objevit prasklinky a šupinky, a samozřejmě jemné rýhy a vrásky. Suchost pleti může mít řadu příčin – sluneční záření, horko, chlad, úroveň vzdušné vlhkosti, ale i různé aktivní látky ve vyšší koncentraci v kosmetických produktech. I genetické příčiny jako ekzém, lupénka nebo atopický ekzém mohou mít za následek zvýšenou suchost pleti. Pro suchou pleti je navíc typické nedostatečné fungování ochranné kožní bariéry (stratum corneum) a transepidermální ztráta vody. 

Hydratace dehydratované pleti 

Sérum Croma Farewell Dry skin Serum dokáže pomoci se všemi známkami dehydrované pleti a minimalizovat je. Vedle kyseliny hyaluronové, známé pro svoji schopnost zvlhčovat pokožku a obnovovat obsah vláhy v ní, obsahuje další aktivní látky, které budou pro vaši suchou pleť doslova balzámem, který přinese okamžitou úlevu. Niacinamid, D-panthenol a Aloe zjemní pleť a zlepší její hydrataci. Zvlhčující cukry a trealóza vláhu napomohou uzamknout v pleti. Vaše pleť. Bude svěží, viditelně šťavnatá a pružná, bez jemných vrásek a nepříjemných pocitů pnutí či šupinek. Vystavte suché pleti stopku!

Sérum s kyselinou hyaluronovou 

Kyselina hyaluronová hydratuje a zvlhčuje pleť, zlepšuje její pružnost, je zároveň silným antioxidantem, vyhlazuje pleť a zlepšuje vzhled jemných rýh a vrásek. Firma Croma-Pharma je expert na poli kyseliny hyaluronové, proto také všechna séra Croma Farewell obsahují kombinaci vysokomolekulární kyseliny hyaluronové (s dlouhým řetězcem) a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (s krátkým řetězcem).

 • Nízkomolekulární kyselina hyaluronová se svým krátkým řetězcem prostupuje do epidermis, a díky tomu má hloubkovější účinek. Zlepšuje pevnost pleti a její pružnost, poskytuje jí hydrataci a váže na sebe vodu.
 • Vysokomolekulární kyselina hyaluronová má delší řetězec, tím zůstává více na povrchu pleti, který přímo hydratuje a přitahuje k němu vodu, jak se spodních vrstev pleti, tak z okolní atmosféry. Má schopnost vázat na sebe vodu, a tím skvěle zvlhčovat pleť.

Úleva pro suchou pleť 

Sérum Croma Farewell Dry skin Serum je vhodné pro:

 • Suchou pleť
 • Velmi suchou pleť 
 • Pleť se šupinkami
 • Hrubou, dehydrovanou pleť 
 • Úlevu od pocitů pnutí pokožky

5 látek, co hydratují a vyživí pleť 

Niacinamid:
Ulevuje od začervenání pleti, zlepšuje fungování ochranné bariéry Stratum corneum a navyšuje hydrataci pleti.

D-Panthenol:
Zlepšuje hydrataci svrchní vrstvy kůže (Stratum corneum), snižuje transepidermální ztrátu vody z pleti a během 3 až 4 týdnů ulevuje od příznaků podráždění pokožky.

Aloe Vera:
Hydratuje a zjemňuje pleť, ulevuje od svědění a podporuje regeneraci. 

Isomerát sacharidů:
Hydratační látka získaná z přírodní cukrů, která posiluje fungování ochranné kožní bariéry, zjemňuje pleť a její zvlhčující účinek přetrvává až 72 hodin po aplikaci.

Threalose (Trealóza):
Hydratační látka, která napomáhá ochraně buněčných membrán a zachování vláhy ve svrchní vrstvě pleti.

Veganské sérum bez škodlivých látek

 • Neobsahuje parfemační látky, parabeny, silikony, minerální oleje.
 • Sérum je plně veganské.
 • Sérum má lehkou konzistenci a rychle se vstřebává do pleti. Díky tomu jej můžete zařadit do své standardní kosmetické péče – po čištění a tonizaci pleti a před aplikací hydratačního produktu.

Pro krásnou pleť používejte ráno a večer

 • Každé ráno a večer po čištění pleti aplikujte 3 kapky séra na pleť obličeje, krku a dekoltu. Po vstřebání naneste svůj běžný hydratační produkt. 
 • Balení má obsah 30 ml.