Velikost balení: 30 ml

Croma Farewell Oily skin Serum

Sérum s kyselinou hyaluronovou pro mastnou, problematickou pleť

Dejte sbohem mastné pleti s akné a dalšími nedokonalostmi. Sérum Croma Farewell Oily skin Serum díky svým aktivním látkám minimalizuje lesk pleti, a zároveň čistí póry. Výsledkem bude krásná, zdravá pleť bez akné a pupínků. Změny k lepšímu si všimnete nejen vy, ale i vaše okolí. Korektor na pupínky už nebudete potřebovat!

Celý popis
100% vegan100% vegan
Prodej toho produktu skončil.

Sérum na mastnou pleť

Pro mastný typ pleti je typická zvýšená produkce kožního mazu. Právě v lokalitách, kde je pleť mastnější, pak vzniká akné, černé tečky a pupínky. Přesně na boj proti nim je určené Croma Farewell Oily skin Serum. Díky svému složení zlepšuje stav pokožky tím, že účinně reguluje produkci kožního mazu, a tím minimalizuje lesk pleti i ucpané kožní póry.

Proti akné a pupínkům

Tím, jak Croma Farewell Oily skin Serum reguluje produkci kožního mazu, který následně neucpává póry, dochází k minimalizaci akné a jeho projevů v podobě pupínků, rozšířených pórů a černých i bílých teček na pleti.

Kyselina salicylová, zinek a další látky pro zdravou pleť 

Základem séra je kyselina hyaluronová, k níž se přidává kyselina salicylová z botanických zdrojů, mořský exopolysacharid z extraktu z planktonu, zinkový komplex a niacinamid. Společně redukují pupínky a uvolňují ucpané póry, regulují také produkci kožního mazu a matují pokožku. Navíc podporují regeneraci pokožky, která je zjemněná a hydratovaná a získává mladistvě svěží, bezchybný vzhled. 

Sérum s kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová hydratuje a zvlhčuje pleť, zlepšuje její pružnost, je zároveň silným antioxidantem, vyhlazuje pleť a zlepšuje vzhled jemných rýh a vrásek. Firma Croma-Pharma je expert na poli kyseliny hyaluronové, proto také všechna séra Croma Farewell obsahují kombinaci vysokomolekulární kyseliny hyaluronové (s dlouhým řetězcem) a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (s krátkým řetězcem).

 • Nízkomolekulární kyselina hyaluronová se svým krátkým řetězcem prostupuje do epidermis, a díky tomu má hloubkovější účinek. Zlepšuje pevnost pleti a její pružnost, poskytuje jí hydrataci a váže na sebe vodu.
 • Vysokomolekulární kyselina hyaluronová má delší řetězec, tím zůstává více na povrchu pleti, který přímo hydratuje a přitahuje k němu vodu, jak se spodních vrstev pleti, tak z okolní atmosféry. Má schopnost vázat na sebe vodu, a tím skvěle zvlhčovat pleť.

Péče o problematickou pleť

Croma Farewell Oily skin Serum je vhodné pro:

 • Mastná pleť
 • Kombinovaná pleť
 • Aknózní pleť
 • Pleť s nedokonalostmi
 • Pleť s rozšířenými póry a černými tečkami
 • Lesklá pleť

4 látky pro pleť bez akné a bez lesku

Niacinamid:
Ulevuje od začervenání pleti, zlepšuje fungování ochranné bariéry Stratum corneum a navyšuje hydrataci pleti.

Extrakt z listů libavky:
Podporuje odlučování odumřelých buněk z povrchu pleti a regeneraci epidermis. Zjemňuje pleť a napomáhá uvolnění ucpaných pórů. Reguluje produkci kožního mazu.

Extrakt z planktonu:
Stimuluje obnovu Stratum corneum, posiluje fyzikální kožní bariéru, má na pleť. zjemňující vliv. Snižuje populaci bakterií na pleti, minimalizuje rozšířené póry a stimuluje syntézu kolagenu. 

Skinwell ZPA Plus:
Zinkový komplex s antimikrobiálními vlastnostmi, působí proti akné a celkově zlepšuje stav pleti.

Veganské sérum bez škodlivých látek

 • Neobsahuje parfemační látky, parabeny, silikony, minerální oleje.
 • Sérum je plně veganské.
 • Sérum má lehkou konzistenci a rychle se vstřebává do pleti. Díky tomu jej můžete zařadit do své standardní kosmetické péče – po čištění a tonizaci pleti a před aplikací hydratačního produktu.

Pro krásnou pleť používejte ráno a večer

 • Každé ráno a večer po čištění pleti aplikujte 3 kapky séra na pleť obličeje, krku a dekoltu. Po vstřebání naneste svůj běžný hydratační produkt.
 • Balení má obsah 30 ml.