Velikost balení: 8 ks

Croma Firming Laugh Line Mask (8 ks)

Maska proti nosolabiálním rýhám s kyselinou hyaluronovou

Nosolabiální či nosoretní rýhy, tedy vrásky mezi nosem a rty, patří k těm nejvýraznějším v obličeji. Zbavte se jich s maskou Croma Firming, která obsahuje kyselinu hyaluronovou a unikátní peptid, který vrásky viditelně vyhladí.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V těhotenství a při kojeníV těhotenství a při kojení
* Produkt neobsahuje aktivní látky, které by mohly být během těhotenství a při kojení potenciálně rizikové. Přesto doporučujeme používání produktu konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.
Cena: 1 190 Kč
Skladem - ihned posíláme

Proti nosoretním vráskám

Nosolabiální rýhy vznikají kvůli pohybům obličejového svalstva, takže i veselým smíchem, a to ten se přece nechceme ochuzovat. Vznik vrásek je proto téměř nevyhnutelný. S pleťovou biocelulózovou maskou Croma Firming Laugh Line je ale dokážete krásně vyhladit a vyzmizíkovat.

Maska na vrásky s kyselinou hyaluronovou a peptidem

Croma Firming Laugh Line Mask obsahuje kyselinu hyaluronovou, která intezivně hydratuje a zjemňuje pokožku v oblasti nosolabiálních rýh. Vedle toho je obohacena o Palmitoyl hexapeptid, biomimetický peptid zajišťující zpevnění pleti a vyhlazení existujících vrásek. Účinek masky ještě zvýrazňuje antioxidační extrakt z granátového jablka, který navyšuje množství kolagenu v kůži, a tím podporuje její zpevnění a minimalizaci vrásek a rýh.

Jak maska proti nosoretním vráskám funguje?

  • Vyhlazuje jemné vrásky a nosoretní rýhy
  • Zlepšuje hydrataci pleti
  • Podporuje syntézu kolagenu
  • Podporuje syntézu elastinu

Hlavní aktivní látky

  • Kyselina hyaluronová
  • Palmitoyl hexapeptid-12
  • Fermentovaný extrakt z granátového jablka

15 minut relaxu proti vráskám

Po vyčištění pleti aplikujte masku do nosolabiální oblasti (mezi nosem a rty). Relaxujte po dobu 15 minut, poté masku odstraňte a vmasírujte přebytečné sérum do pleti.