Dermaheal Super Brightening krém

Tento krém dodává pokožce výživové a rozjasňující složky. Potlačuje také projevy nadměrné pigmentace jako jsou pigmentové skvrny a jiné pigmentové nesrovnalosti. V jeho složení najdete nejnovější látky, u kterých byly prokázány rozjasňující účinky.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Popis

Dermaheal Super Brightening krém je ideální pro matnou pokožku s výskytem pigmentových skvrn. Pokožku vyživuje, hydratuje a dodá ji rozjasňující složky. Po použití bude pokožka plná energie a navíc projevy nadměrné pigmentace budou redukovány.
 

Účinky

Redukce pigmentových skvrn.
Hydratace pokožky.
Zjemnění a rozjasnění pokožky.
Prevence proti vzniku nadměrného pigmentu.
 

Výhody

Velmi příjemné použití.
Neirituje pokožku, vhodné i pro citlivou pokožku.
Po pravidelném používání je pokožka rozjasněná a hydratovaná.
Vhodný pro suchou a matnou pokožku.
 

Proč koupit u nás?

V rámci našeho eshopu nabízíme zajímavý bonusový program. Můžete sbírat body a slevy s každou objednávkou a budete odměněni zajímavými dárky.
 

Určeno pro

Muži a ženy, 25+
 

Složení (hlavní účinné látky)

Komplex biomimetických peptidů (Oligopeptid-34, Oligopeptid-51, Oligopeptid-72) – tyto vybrané peptidy mají prokazatelný účinek na redukci melaninu, který způsobuje výskyt nadměrné pigmentace. Spojení těchto 3 peptidů pokožku rozzáří a potlačuje projevy nadměrné pigmentace. 
Arbutin – jedna z nejznámějších látek redukujících projevy nadměrné hyperpigmentace.
Sójový olej – je důležitý pro výživu a regeneraci tkání.
Přírodní výtažky – vybrané přírodní výtažky regenerují pokožku zvenku a pokožku rozjasňují, dodávají ji potřebnou energii.
Adenosin - je zdrojem energie pro buňky, zlepšuje využití účinných látek v produktu.
Lecitin – zvyšuje intenzitu dýchání kůže, reguluje buněčnou výměnu. Ovlivňuje měkkost a ohebnost pokožky.
Retinol (vitamin A) – tento vitamín má prokazatelné účinky pro omlazení pokožky a redukci melaninu, redukuje tak pigmentové skvrny.
Tokoferol (vitamin E) – je nejlepším antioxidantem, který chrání pokožku před volnými radikály. Navíc pokožku vyživuje a zvláčňuje.
 

Obsah balení

15 ml krému, pumpičkový aplikátor
 

Návod k použití

Naneste dostatečné množství krému na oblast obličeje, krku a dekoltu. Krouživými pohyby vmasírujte do pokožky. Používejte každé ráno a večer na odlíčenou pokožku. Je možné používat na celou oblast obličeje, nebo na vybrané cílové oblasti.