Velikost balení: 100 ml

Lasergen Endor

Krém pro péči o pleť po laserovém ošetření

Krém Lasergen Endor urychluje regeneraci pleti po ošetření všemi druhy ablativních laserů a násobí jeho výsledky. Minimalizuje riziko vzniku hyperpigmentace, tmavých skvrn a jizev, zároveň namáhanou a oslabenou pleť hloubkově hydratuje a vyživuje.

Celý popis
Doprava zdarmaDoprava zdarma
100% vegan100% vegan
Cena: 2 150 Kč
Skladem - ihned posíláme

Riziko nadměrné pigmentace a jizev

Nadměrná pigmentace je pro dermatology a lékaře estetické medicíny velký problém a riziko. Pojí se s řadou dermokosmetických ošetření prováděných ablativními lasery, podobně jako vznik jizev a dalších poškození pleti. Aplikace krému Lasergen od Endor po zákroku riziko vzniku těchto nežádoucích projevů minimalizuje a urychluje regeneraci pleti.

Krém po ošetření laserem

Pleť je po ošetření laserem poškozená, potřebuje proto velmi lehkou pleťovou masku zlepšující hydrataci a podporující její regeneraci. Krém maskového typu Lasergen Endor obsahuje nanočástice zlata s oligomery kyseliny hyaluronové v 5% koncentraci, a právě ty jsou zodpovědné za lepší hydrataci kůže. Nanočástice s oligomery kyseliny hyaluronové v kůži aktivují receptory genu CD44, kyselina hyaluronová na sebe váže navíc vodu, čímž ještě více zlepšuje hydrataci.

Nanočástice zlata s oligomery kyseliny hyaluronové

Unikátní zlaté nanočástice, které působí jako vektory, obalené oligomery kyseliny hyaluronové prostřednictvím sirných můstků, představila španělská firma Endor Technologies po devíti letech výzkumu v oblasti onkologie a dermatologie, a následném pětiletém vývoji samotných nanočástic. Receptory genu CD44, na které nanočástice působí, jsou klíčové pro regeneraci pleti, jejich aktivita je spjatá s produkcí kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu, látek nezbytných pro obnovu pleti. Vedle toho působí na proliferaci (množení) buněk kůže a reguluje jejich migraci.

Proti jizvám a tmavým skvrnám

Aplikace krému Lasergen Endor po ošetření kůže laserem zamezuje post-ablační pigmentaci a ulevuje od začervenání a podráždění. Urychluje vyhlazení jizev a má na svědomí navýšení produkce kolagenu, který vyplňuje vpadlé jizvy.

Složení pro regeneraci

Gold thioethylamino hyaluronic acid/ nanočástice zlata s oligomery kyseliny hyaluronové v 5% koncentraci:
Patentovaná nanotechnologie částic zlata, které na sebe vážou oligomery kyseliny hyaluronové.

Bambucké máslo:
Má výrazné hydratační účinky, takže je pleť po aplikaci hedvábná, jemná a vyživená.

Šťáva z listů Aloe vera:
Skvělá pro regeneraci, zjemnění a zlepšení stavu pleti.

Používejte po ošetření laserem

  • Krém Lasergen Endor můžete na pleť použít bezprostředně po ošetření pokožky laserem, poté jej aplikuje pro hydrataci poškozené pleti dvakrát denně nebo dle potřeby.
  • Objem balení je 100 ml