Velikost balení: 28 perliček

Vánoční akce: Monoderma Soy Calcium Supreme

Ampulky na omlazení pleti pro pleť 50+

Přehoupl se váš věk přes padesátku a na pleti pozorujete viditelné známky jejího stárnutí, tedy vrásky, jemné linky a povolené kontury? Sáhněte po ampulkách Monoderma Soy Calcium Supreme s liftingovým účinkem, které omladí vaši pleť a dodají jí svěží vzhled. Nyní ve vánoční akci o 140 Kč výhodněji!

Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Úbytek kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu

S přirozeným stárnutím organismu se snižuje i obsah kolagenu v celém těle včetně kůže. Zhruba kolem padesátých narozenin pak dochází k redukci syntézy této důležité bílkoviny, a aby toho nebylo málo, enzymy rozkládající kolagen a elastin (metaloproteináza a elastáza) se naopak stávají aktivnější. Snižuje se také množství kyseliny hyaluronové, což má za následek dehydrataci pleti, jež se zase podílí na rozvoji vrásek. Všechny tyto aspekty vedou ke snížení pevnosti pokožky.

Nabité liftingovými a anti-ageing látkami

Stárnutí pleti lze naštěstí zabránit! Vyberte si ampulky s hedvábným sérem Monoderma Soy Calcium Supreme obohacené o komplex účinných antioxidantů získaných z fermentované sóji a kalciových mikrokrystalků společně s dalšími aktivními látkami.

Dokonalá péče pro zralou pokožku

Monoderma Soy Calcium Supreme obsahuje aktivní složky určené speciálně pro spolupráci s různými faktory ovlivňujícími zralou pokožku:

 • Lactobacillus / Ferment sóji proti poškození oxidačním stresem
 • Mikrokrystalky vápníku proti snížení dermo-epidermální soudržnosti
 • Kyselina hyaluronová zamezí dehydrataci
 • Přírodní extrakty redukují vrásky dané pohyby obličejových svalů

Pevná, jemná a pružná pleť na počkání

 • epidermis chrání buňky před škodlivým vlivem oxidačního stresu
 • dermis podporuje syntézu kolagenu a elastinu
 • Zlepšuje soudržnosti dermis a epidermis
 • Navyšuje množství vody a kyseliny hyaluronové v pleti

Okamžitý lifting, který vydrží!

 • Okamžitý lifting se střednědobým až dlouhodobým účinkem
 • Zklidnění pleti
 • Antioxidace
 • Zlepšení textury pleti
 • Nárůst elasticity

Spojení Lactobacillus/Fermentace sóji a mikrokrystalů vápníku

LACTOBACILLUS/FERMENTACE SÓJI (patentováno Giuliani):
Mimořádně účinná omlazující látka získaná z fermentované sóji. Bohatá na Lunasin a Equol, má silnou zklidňující a antioxidační funkci. Stimuluje také produkci kyseliny hyaluronové.

Mikrokrystaly vápníku:
Liftingové aktivní složky (hydroxyapatit) v mikročásticích aktivovaných stopami mikroelementů, vyhlazují jemné a zjemňují hluboké vrásky a zlepšují kožní elasticitu. Působí jako přírodní výplň vrásek.

Ampule s kyselinou hyaluronovou

MIKROSFÉRY KYSELINY HYALURONOVÉ s nízkou molekulovou hmotností:
Pro vyplněnou a hydratovanou pokožku již po první aplikaci. Kyselina hyaluronová je polymer patřící do skupiny glykosaminoglykanů. Skládá se ze dvou opakujících se disacharidových jednotek. Nachází se v dermis a je jednou z jejích základních složek. Je klíčovou molekulou v boji proti stárnutí, která díky své schopnosti vázat a zadržovat molekuly vody udržuje pokožku hydratovanou a zvyšuje její pevnost i pružnost. Podporuje také obnovu zrohovatělých tkání, stimuluje novotvorbu kolagenu a elastinu a také tvorbu komplexů pevných vazeb, které věkem zanikají.

Kyselina hyaluronová o nízké molekulové hmotnosti podporuje buněčnou výměnu v pojivové tkáni, stimuluje hloubkovou hydrataci a vnitřní rehydrataci. Je proto ideální volbou pro zralejší pleť.

Obsahuje účinné přírodní extrakty

Výtažek z plamatky zelné (olejový extrakt z květu plamatky zelné):
Zpevňuje stavbu dermis a zvyšuje hustotu a pevnost pokožky. Jeho účinnost je zajištěna myorelaxačním účinkem a schopností stimulovat, reorganizovat a podporovat kožní kolagenovou síť.

Výtažek z žlutodřevu Bungeova:
Koncentrovaný extrakt z rostliny čínského původu. Poskytuje pleti omlazení díky snížení svalové činnosti, relaxaci podkožního svalu a zároveň dodává pleti i liftingový efekt.

Levandulový olej (olejový výtažek z levandule):
Redukuje stahy pokožky a snižuje šířku a hloubku vrásek.

Pro všechny typy pokožky, které potřebují liftingový a vyplňující efekt

 • Balení obsahuje 28 MonoDermoDose ampulek Soft Vegicaps (0,5 ml)
 • Ampulky Monoderma Soy Calcium Supreme jsou určené pro každodenní použití
 • Ráno a/nebo večer naneste obsah 1 MonoDermoDose na očištěnou pokožku obličeje a krku. Pro intenzivní ošetření nanášejte 2× denně.