Neuropad®

Jste diabetik a bojíte se o zdraví svých nohou? Není nic jednoduššího než si udělat test a zjistit, jak na tom aktuálně jste. Nabízíme vám zdravotnický prostředek, nový standard pro včasnou diagnostiku syndromu diabetické nohy.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Neuropad je registrován jako zdravotnický prostředek. Jedná se o speciální test, který dokáže včasně vyhodnotit syndrom diabetické nohy. Jeho použití je navíc velmi jednoduché.

Jak to vše funguje?

Ppokud dojde na noze ke vzniku neuropatie, projeví se tento problém na snížené funkci potních žláz na nohách. Neuropad® prověřuje nervová vlákna, která jsou zodpovědná za funkci potních žláz. Porucha vede k abnormálně suché kůži. Ploska nohy se tak stává náchylnou ke zrohovatění. Je nepružná, rozpraskaná a zranitelná. Díky tomu nemůže adekvátně odolávat zátěži a začínají vznikat otlaky, drobná poranění. Vzniklými prasklinami se do pokožky dostane infekce, která vede až ke vzniku vředů. Každý diabetik může, díky snadnému zacházení s pomůckou neuropad® , sám rozpoznat stav potních žláz a podle potřeby přistupovat k preventivnímu programu a své nohy chránit. Zdraví nebo ohrožení Vaší nohy ukáže právě test neuropad®.

Návod k použití

Použijte neuropad® jako běžnou náplast!
V jednom balení obdržíte 2 testy neuropad®, které nalepíte na obě nohy, konkrétně na plosku nohy, na bříško palce. Výsledky jsou jasné do několika minut podle zabarvení.

Modré zbarvení: noha je narušená a pacient patří již do lékařské péče. Při ošetření pod lékařským vedením je noha ještě schopná adekvátní zátěže
Doporučení: 2x denně použít neuropad®+ footcare 10% pro znovuobnovení vlhkosti + návštěva lékaře.
 

Šrafované zbarvení: porucha v ranném stádiu. Zajděte ke svému lékaři.
Doporučení: minimálně 2x ročně kontrolovat pomůckou neuropad®, pravidelná aplikace neuropad®+ footcare 10% pro obnovení vlhkosti a pružnosti nohy + návštěva lékaře.
 

Růžové zbarvení: stav kůže a ochranné funkce nohy jsou nenarušené
Doporučení: 1 - 2 x ročně kontrolovat končetinu pomůckou neuropad® a pro udržení pružnosti nohy používat neuropad® + footcare 10%

Délka trvání testu je 10 minut.

Pokud chcete znovu obnovit ochranný štít vaší kůže, měli byste to dělat denně a dlouhodobě, protože příčina ztráty potivosti, autonomní neuropatie, nezmizí, ale většinou se s délkou nemoci zhoršuje. Doporučujeme tedy pravidelně používat přírpavky na bázi urey, které jsou vhodné pro vaše chodidla.