Velikost balení: 30 tobolek

Pigment Protect+ ANNA BRANDEJS

Doplněk stravy pro rozjasnění pleti a redukci hyperpigmentace

Zesvětlete všechny typy nadměrné pigmentace včetně stařeckých skvrn a melasmy a získejte svěží, rozjasněnou a barevně sjednocenou pleť. S doplňkem stravy Pigment Protect+ ANNA BRANDEJS už nebudete pro zamaskování flíčků na kůži potřebovat korektor. Díky obsahu antioxidantů a dalších účinných látek má Pigment Protect+ pozitivní vliv na celý organismus, posiluje jeho obranyschopnost a chrání před předčasným stárnutím.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Prodej toho produktu skončil.

Nevypadejte starší, než jste

Věděli jste, že nerovnoměrný odstín pleti a tmavé flíčky jsou jedněmi z hlavních známek stárnutí pleti, které opticky zvyšují váš věk? Zbavit se hyperpigmentace ale není snadné. Ideální je kombinovat jak funkční kosmetiku, tak proti nahromaděným ložiskám pigmentu melaninu (kožní barvivo) bojovat „zevnitř“ – prostřednictvím doplňku stravy Pigment Protect+ ANNA BRANDEJS.

Pigment Protect+ ANNA BRANDEJS:

  • Zesvětlí všechny typy hyperpigmentace
  • Přirozeně rozjasní pleť
  • Sjednotí barevný odstín pleti
  • Pleť získá svěží, zdravý vzhled
  • Chrání před volnými radikály
  • Působí preventivně proti předčasnému stárnutí pleti

Zbavte se tmavých skvrn na kůži

Pigment Protect+ ANNA BRANDEJS podporuje projasnění pleti a redukci nahromaděného pigmentu díky svému jedinečnému složení. Hydroxytyrosol pomáhá neutralizovat volné radikály a podporuje regeneraci pleti, čímž zabraňuje vzniku nových pigmentových skvrn. Lykopen utváří na pleti ochranný štít před škodlivými slunečními paprsky a současně sjednocuje barevný tón pleti, zatímco měď stimuluje regeneraci kůže, což vede ke snížení viditelnosti pigmentace a zlepšení pružnosti pleti. Pigment Protect+ ANNA BRANDEJS přináší pleti nádherně rovnoměrný tón, pleť je svěží, zpevněná, rozjasněná a viditelně omlazená.

Složení pro zářivou pleť

Vitamín C:
Antioxidant, který přispívá k udržení normální funkce imunitního systému, k normální tvorbě kolagenu pro správné fungování krevních cév a funkcí kostí a chrupavek, normální funkce kůže. Dále vitamín C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, zvyšuje vstřebávání železa.

Vitamín E:
Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Jedná se o jeden z nejdůležitějších antioxidantů přítomných v lidském těle.

Měď:
Podporuje normální pigmentaci vlasů a pokožky, přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání a ochraně buněk před oxidativním stresem. Důležitý je pro syntézu kolagenu v organismu.

Extrakt z plodů olivy standardizovaný na 10 % hydroxytyrosolu:
Hydroxytyrosol je silný antioxidant přítomný v olivovém oleji. Pleť chrání před poškozením volnými radikály, a tím minimalizuje vznik pigmentových skvrn, napomáhá zesvětlit již existující skvrny a přirozeně pokožku rozjasnit.

Lykopen: 
Silný antioxidant posilující vlastní odolnost kůže před UV paprsky, které jsou jednou z hlavních příčin nadměrné pigmentace. Díky tomu snižuje negativní vliv slunečního záření na kůži a může působit preventivně proti formování hyperpigmentací.

Aktivní látkadenní dávka% RHP*
Vitamin C (kyselina askorbová)250 mg312,5 %
Vitamin E (DL-alfa tokoferol acetát)10 mg83,33 %
Měď (citrát měďnatý)1 mg100 %
Extrakt z listů olivovníku standardizovaný na 10 % hydroxytyrosolu (Olea europaea L.)25 mg**
Lykopen (Lycopersicon esculentum L., extrakt ze slupek rajčat standardizovaný na 10 % lykopénu)30 mg**

*RHP: referenční hodnota příjmu
**RHP: není stanovena

Dávka na měsíc pro zářivou pleť

  • Užívejte 1 tobolku denně během jídla
  • Balení obsahuje 30 tobolek, které vystačí na měsíční kúru
  • Hmotnost obsahu: 21,6 g