Revitalizační krém proti vráskám Dermaheal

Nemáte ještě hluboké vrásky, ale sem tam se již nějaká najde? Revitalizační krém Dermaheal je určen přímo Vám. Tento přípravek redukuje prvotní známky stárnutí a zároveň pleti dodá energii pro její celkovou revitalizaci.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Popis

Základem účinku tohoto krému jsou biomimetické peptidy, které stimulují v kůži produkci nových kožních buněk a pokožku tak zbavují vrásek. Dále vyvolávají produkci kolagenu, elastinu a lamininu, což jsou látky, které se nacházejí v mezibuněčném prostoru pokožky. Vyplněním mezibuněčného prostoru dochází k celkové revitalizaci pokožky. Vaše pokožka se vyhladí, rozzáří a celkově zjemní. Přírodní výtažky pokožce dodají energii k její celkové obnově.Vyspělá technologie nanokapslí, tedy technologie uzavření účinných látek do kapslí o velikosti  140nm, zaručí průnik účinných látek až do dermis.
 

Účinky

Vyhlazení jemných vrásek
Revitalizace pleti
Dodání energie pokožce pro její obnovu
 

Výhody

Viditelné změny kvality pokožky po 1 měsíci používání
Revitalizace a odstranění jemných vrásek v jednom
Technologie nanokapslí
 

Proč koupit u nás

Dermaheal Revitalizační krém najdete na prestižních klinikách estetické dermatologie a na našem eshopu. Snažíme se Vám přinést nejen kvalitní výrobky, ale také výrobky, které se příjemně používají. Konzistence tohoto krému se krásně vstřebá a zanechá Vaši pokožku hladkou.
 

Určeno pro

Muže a ženy 25+ (pro prvotní známky vrásek)
Všechny typy pokožky
 

Složení

Komplex 6ti peptidů - redukuje vrásky  pomocí produkce nových kožních buněk a vyplnění mezibuněčných prostor.
Adenosin - je dlouhodobě známý jako konstitutivní komponent DNA a je klíčový pro fungování buněk. Zahraniční studie prokázaly vliv adenosinu na tvorbu prokolagenu 1, látky nezbytné pro uspořádání a podporu dermis. Adenosin tak zpomaluje proces stárnutí.
Lecitin - zvyšuje intenzitu dýchání kůže, reguluje buněčnou výměnu. Díky lecitinu je pokožka ohebná a měkká na dotek. 
Vitamín E - pokožku hydratuje, patří mezi nejlepší antioxidanty, který chrání pokožku proti ultrafialovému záření a proti volným radikálům.
Allantoin - považován za účinný anti-iritant.
Přírodní výtažky - mají na pleť antioxidační účinek, dodávají pleti energii důležitou pro její obnovu.
 

Obsah balení

Praktické balení speciální pumpičkou
 mechanismus, který zabrání oxidaci krému
30g
 

Návod k použití

Naneste dostatečné množství krému do oblasti obličeje a krku, jemnými krouživými pohyby vmasírujte a nechte vstřebat. Používejte každé ráno a večer.