Velikost balení: 240 tobolek

Slim 3v1 ANNA BRANDEJS

Pro krásnou postavu

Kombinace rostlinných extraktů, vitaminů a minerálů, které společně přispívají ke kontrole tělesné hmotnosti, odvodnění, normální hladině cukru v krvi, normálnímu metabolismu lipidů a normálnímu energetickému metabolismu. 

Celý popis
100% vegan100% vegan
Zvolte více kusů a ušetříte
Cena: 1 880 Kč
Skladem - ihned posíláme

Hlavní složkou doplňku stravy Slim 3v1 je extrakt ze semen rostliny pískavice – řecké seno, který je standardizovaný na 85 % rozpustné vlákniny galactomannan. Tato vláknina je vhodná při redukční dietě, protože do sebe nasaje velké množství vody a takto bez velké změny prochází trávicím traktem. Další složkou je extrakt z mořské řasy (Ascophyllum nodosum), který pomáhá metabolismu tuků. Extrakty z bezu černého a rybízu černého přispívají k vylučování přebytečné vody z organismu. Rybíz černý přispívá i ke kontrole tělesné hmotnosti. Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, k normálnímu energetickému metabolismu, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání. Zinek přispívá k udržení normálního stavu pokožky, k normálnímu metabolismu kyselin, zásad a sacharidů, k normálnímu metabolismu makroživin a mastných kyselin nebo syntéze bílkovin, k normální funkci imunitního systému. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Hořčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti svalů k normálnímu udržení stavu kostí a zubů. Vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti svalů, podílí se na procesu dělení buněk.

Aktivní látkaDenní dávka% RHP
Extrakt z pískavice - řecké seno3 800 mg*
Vitamin E98,85 mg824 %
Hořčík92 mg 25 %
Vitamin C78,41 mg99 %
Extrakt z mořských řas30 mg*
Extrakt z černého rybízu30 mg*
Extrakt z černého bezu30 mg*
Zinek9,88 mg99 %

 *RHP (referenční hodnota příjmu) není stanovena

  • Obsah balení: 240 tobolek
  • Dávka na 1 měsíc
  • Hmotnost obsahu: 200 g
  • Užívejte 3 tobolky ráno, 3 tobolky v čase oběda a 2 tobolky večer vždy během jídla a zapijte je dostatečným množstvím vody. 
  • Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.