Vánoční balíček proti tmavým skvrnám a stárnutí pleti

Mezi první znaky stárnutí pleti patří kromě jemných rýh a vrásek také hyperpigmentace, tedy tmavé skvrny na obličeji nebo hřbetech rukou. Ne nadarmo se jim říká stařecké skvrny. Zbavte se jich snadno s vitamíny C a E, které navíc podpoří hydrataci pleti a vám umožní omládnout!
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

O nutnosti vitamínu C se hovoří pořád. Už jste ho ale zkusili někdy aplikovat přímo na pleť? Měli byste, má totiž takřka zázračné vlastnosti! V našem vánočním balíčku proti tmavým skvrnám a stárnutí pleti vedle něj získáte také vitamín E. Společně dokáží zastavit stárnutí pleti a maximálně zlepší její vzhled.

Co najdete ve Vánočním balíčku proti tmavým skvrnám a stárnutí pleti?

Balíček obsahuje produkty Monodermá C10 a Monodermá E5, které vitamíny poskytují v podobě jednotlivých ampulek. Tato forma zaručí jejich vysokou účinnost a chrání je před nežádoucím slunečním zářením a oxidací. Aplikace je snadná a rychlá: stačí ulomit ampulku, vitamín aplikovat přímo na pleť a užívat si jeho benefitů. Jaké to jsou? Kromě redukce nadměrné pigmentace podpoří v pleti tvorbu kolagenu, což má za následek vyhlazení vrásek, pleť bude hydratovaná, jemná a bez známek podráždění.

Monodermá C10

Vitamín C, v tomto produktu čistá kyselina L-askorbová, snižuje obsah melaninu v pleti. Je to právě tento kožní pigment, kdo je zodpovědný za vznik nevzhledných tmavých skvrn. Monodermá C10 tak nejen zesvětluje již existující skvrny, ale zároveň působí preventivně proti jejich dalšímu vzniku. V pleti stimuluje produkci bílkovin kolagenu a elastinu. Díky nim bude vaše pleť pevná, vypnutá a pružná, bez viditelných vrásek. Jak moc účinná je? Podle dostupných studií zredukuje měsíční terapie  nadměrnou pigmentaci až o 50% a jemné vrásky až o 39%!

Monoderma C10 Monoderma C10 Čistý vitamín C 10% (Kyselina L-askorbová), který velmi dobře působí proti pigmentaci pleti a omlazuje pokožku. Hlavními výhodami vitamínu C v oblasti estetické dermatologie je jeho schopnost zvýšit produkci kolagenu a elastinu v kůži, což jsou látky, které udržují mladý vzhled pokožky. Dále redukuje melanin obsažený v kůži a tak napomáhá k odstranění hyperpigmentace (nadměrné pigmentace) pokožky. 550 Kč

Monodermá E5

Monodermá E5 není o nic méně účinná. Obsahuje čistý Tokoferol (vitamín E), který přímo zázračně působí na nadměrně suchou, podrážděnou pleť. Dodává jí tolik potřebnou hydrataci, aniž by pleť mastil. Redukuje zánět a podráždění, pleť zklidňuje, ulevuje od nepříjemného pnutí, zjemňuje a propůjčuje jí zářivý vzhled. Díky svým silně antioxidačním vlastnostem zpomaluje proces stárnutí pleti a působí proti útokům volných radikálů, které bývají příčinou předčasného stárnutí kůže. Navíc podporuje přirozenou ochranu pleti před ultrafialovým zářením.

Monoderma E5 Monoderma E5 Čistý vitamín E 5% (Tokoferol) je pro vaši suchou a podrážděnou pleť nejlepší volba. Redukuje zánět a podráždění, uleví od jejich projevů. Má silný hydratační účinek, pokožku tedy okamžitě zbavuje šupinek. Navíc podporuje v kůži procesy regenerace a omezuje tvorbu jizev. 525 Kč