Velikonoční denní balíček pro svěží pleť

Potýkáte se se suchou pletí náchylnou k vráskám? Zdá se vám, že vaše pleť často pne a má nejednotný barevný tón? Náš denní balíček pro svěží pleť vás těchto problémů zbaví. Pozor: Pouze do vyprodání zásob.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Aby pleť vypadala zdravě a zářivě, je potřeba dopřát jí látky, které potřebuje, a pravidelně ji čistit. Pro její vyhlazení a barevné sjednocení ale musíte sáhnout po jemném čistícím produktu a hydratačních přípravcích nabitých vitamíny. Jedině tak bude vaše pleť radostí zářit! Pokud se potýkáte se zašedlým, unaveným tónem pleti, počínajícími vráskami a suchou pletí, kterou ani přes používání různých produktů nelze hydratovat, řešením pro vás bude tento náš velikonoční balíček!

Co velikonoční denní balíček pro svěží pleť obsahuje? 

Hlavním produktem je hydratační pleťový olej s vitamínem C Glow Oil, který vaši pleť sametově zjemní a propůjčí jí rozjasněný vzhled. Dále v balíčku najdete cestovní balení jemné čistící pěny gentleCleanse. Úplně zdarma od nás dostanete krém C-Tetra pro rozjasnění a zpevnění pleti a vzoreček denního hydratačního krému Hydr8 360 SPF15. To celé zabalené v luxusní kosmetické taštičce!

Glow Oil™ - hydratační pleťový olej s vitamínem C

Pokud vás trápí unavená, vysušená pleť, spolehněte se na koktejl dvanácti přírodních olejů v pleťovém oleji Glow Oil. Vedle nich obsahuje vitamín C, který podpoří barevné sjednocení pleti, její zjemnění a vypnutí. Pravidelná aplikace napomáhá vyhladit vrásky, dlouhodobě hydratuje a pleť udržuje zdravou. A víte, co je nejlepší? Olej má velmi jemnou texturu a je zcela nemastný, rychle a snadno se díky tomu vstřebává a nezanechává nežádoucí mastný film!

gentleCleanse - cestovní balení

Pěna gentleCleanse vyčistí důkladně nejen nečistoty, ale zbaví pleť i make-upu a mastnoty, aniž by ji nadměrně vysušovala. Neobsahuje totiž mýdlo ani jiné dráždivé substance, takže naopak podporuje přirozenou hydrataci pleti. Díky obsahu antioxidantů chrání pleť před předčasným stárnutím způsobeným volnými radikály. Pleť je po čištění rozzářená a hebká

GENTLE CLEANSE (cestovní balení) GENTLE CLEANSE (cestovní balení) Pro čištění citlivé pokožky je ideální používat jemné, nedráždivé přípravky jako je pěna GENTLE CLEANSE. Odstraňuje nečistoty, kožní maz i make-up. Díky zvlhčujícím látkám bude po použití vaše pokožka hedvábně hladká a hydratovaná. Příjemným bonusem je krásná vůně této pěny po rozmarýnu. Nyní ve zmenšeném, cestovním balení. 250 Kč

C-Tetra krém

Každodenní aplikaci krému si pleť nejen zaslouží, ale dokonce přímo potřebuje! Denní C-Tetra krém má lehké složení, takže pleť nemastí, ale zároveň jí poskytne důležitou hydrataci a pořádnou dávku vitamínu C. Ten se postará o sjednocení jejího barevného tónu, redukci případných tmavších skrvn a vrásek. Pleť je po aplikaci pružná, zpevněná a hydratovaná, o to se postarají hlavní aktivní látky vitamín C, vitamín E, glycerin a kyselina hyaluronová.

C-TETRA CREAM C-TETRA CREAM Nabijte po ránu svoji pleť energií denním krémem C-TETRA CREAM. Nejoblíbenější produkt od Medik8 – vitamínové sérum C-TETRA  v podobě luxusního krému pro rozjasnění a zpevnění pleti, její hydrataci a efektivní boj s volnými radikály. 1 500 Kč

Hydr8 Day 360 SPF 15 - vzorek

Před ultrafialovým zářením byste měli pleť chránit každý den, bez ohledu na roční období i počasí. Bývá totiž příčinou jak vzniku vrásek stařeckých skvrn, tak i životu nebezpečných změn na kůži (melanomů). Co kdybychom vám ale řekli, že s denním krémem Hydr8 Day 360 SPF 15 získáte kromě ochrany před slunečním zářením ještě další benefity -  hydrataci, omlazení a vyhlazení vrásek? Vyzkoušejte si to sami!