Výhodný balíček: Omlazení obličeje a očního okolí s krémy Endor

Oční krém proti vráskám Endor a omlazující krém pro suchou pokožku Endor

Využijte pro své omlazení nanotechnologie v očním krému proti vráskám Endor a omlazujícím krému Endor pro suchou pleť v cenově zvýhodněném balíčku, díky kterému ušetříte 684 Kč oproti tomu, kdybyste si produkty pořizovali samostatně.

Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Bojujte proti vráskám s pomocí nanotechnologií

Dopřejte své pleti luxusní omlazení s nanočásticemi zlata a kosmetikou Endor Technologies. V dubnové slevové akci Medaprex si můžete s 20% slevou pořídit balíček sestávající z očního krému a omlazujícího pleťového krému Endor. Pokud si produkty koupíte v cenově zvýhodněném balíčku, ušetříte 684 Kč ve srovnání s tím, kdybyste si produkty kupovali samostatně.

Omlazení s kyselinou hyaluronovou a nanočásticemi 

Aktivní látkou v kosmetice Endor jsou nanočástice zlata s oligomery kyseliny hyaluronové, které v pleti již během měsíce používání spouští produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. 

To vede ke viditelnému zpevnění pleti, zlepšení její pružnosti a také lepší hydrataci pokožky. Kromě toho dochází ke zlepšení vzhledu flíčků (pozánětlivá pigmentace) a jizviček po akné. Také běžná nadměrná pigmentace mizí, pleť je barevně sjednocená a rozjasněná.

Krém na omlazení očního okolí Endor 

Kůže v očním okolí je tenčí a jemnější než jinde na obličeji, je proto třeba věnovat jí speciální péči. Krém pro omlazení očního okolí Endor viditelně redukuje známky stárnutí pleti, jako jsou vrásky a jemné rýhy. Zpevňuje povolenou pleť kolem očí a obnovuje její kontury. S pravidelnou aplikací je oční okolí revitalizované, osvěžené a vrásky kolem očí minimalizované. Oční okolí také okamžitě zbaví unaveného vzhledu. Díky obsažené nylonové soli totiž na pleti rozprostírá paprsky světla, čímž opticky kryje tmavé kruhy a stíny pod očima. Díky zpevnění pleti působí oční okolí odpočatě, pokožka je hydratovaná a svěží. 

Eye Contour Endor Eye Contour Endor Už nikdy unavený vzhled, jen osvěžené oční okolí bez tmavých kruhů pod očima, a po vráskách kolem očí ani stopa. Sen? Kdepak, krém na omlazení očního okolí Endor. Nedejte už nikdy znát prohýřené noci a znavená rána. Eye Contour s nanočásticemi zlata a nylonovými solemi omladí oční okolí jako nic jiného. Vždyť se také stal absolutním vítězem své kategorie ve výběru editorů kosmetických magazínů. false

Výživný omlazující krém Endor

Výživný omlazující krém Endor poskytuje intenzivní výživu a hydrataci suché pleti, kterou chrání před negativními vnějšími podmínkami. Je obohacen o zvlhčující složky a mastné kyseliny, které obnovují hydrataci pleti, a zlepšují tak její stav. Po aplikaci je pokožka zjemněná, posílená a viditelně regenerovaná, a navíc chráněná před UV paprsky. Jak shrnuje klinická studie, po měsíci používání čekejte redukci vrásek až o 56 %, a to nemluvíme o lepší hydrataci. Pleť bude jemná jako hedvábí.

Anti-aging Nutritive Cream Endor Anti-aging Nutritive Cream Endor Majitelé suché pleti pozor – pne či štípe vaše pleť, je hrubá nebo se na ní objevují šupinky? Výživný omlazující krém Endor tomu učiní přítrž, a ještě k tomu se díky obsahu nanočástic zlata obalených kyselinou hyaluronovou postará o viditelné omlazení pleti. Jak shrnuje klinická studie, po měsíci používání čekejte redukci vrásek až o 56 %, a to nemluvíme o lepší hydrataci. Pleť bude jemná jako hedvábí. 1 440 Kč