Výhodný balíček: Omlazení obličeje a očního okolí s krémy Endor

Oční krém proti vráskám Endor a omlazující krém pro suchou pokožku Endor

Využijte pro své omlazení nanotechnologie v očním krému proti vráskám Endor a omlazujícím krému Endor pro suchou pleť v cenově zvýhodněném balíčku, díky kterému ušetříte 684 Kč oproti tomu, kdybyste si produkty pořizovali samostatně.

Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Bojujte proti vráskám s pomocí nanotechnologií

Dopřejte své pleti luxusní omlazení s nanočásticemi zlata a kosmetikou Endor Technologies. V dubnové slevové akci Medaprex si můžete s 20% slevou pořídit balíček sestávající z očního krému a omlazujícího pleťového krému Endor. Pokud si produkty koupíte v cenově zvýhodněném balíčku, ušetříte 684 Kč ve srovnání s tím, kdybyste si produkty kupovali samostatně.

Omlazení s kyselinou hyaluronovou a nanočásticemi 

Aktivní látkou v kosmetice Endor jsou nanočástice zlata s oligomery kyseliny hyaluronové, které v pleti již během měsíce používání spouští produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. 

To vede ke viditelnému zpevnění pleti, zlepšení její pružnosti a také lepší hydrataci pokožky. Kromě toho dochází ke zlepšení vzhledu flíčků (pozánětlivá pigmentace) a jizviček po akné. Také běžná nadměrná pigmentace mizí, pleť je barevně sjednocená a rozjasněná.

Krém na omlazení očního okolí Endor 

Kůže v očním okolí je tenčí a jemnější než jinde na obličeji, je proto třeba věnovat jí speciální péči. Krém pro omlazení očního okolí Endor viditelně redukuje známky stárnutí pleti, jako jsou vrásky a jemné rýhy. Zpevňuje povolenou pleť kolem očí a obnovuje její kontury. S pravidelnou aplikací je oční okolí revitalizované, osvěžené a vrásky kolem očí minimalizované. Oční okolí také okamžitě zbaví unaveného vzhledu. Díky obsažené nylonové soli totiž na pleti rozprostírá paprsky světla, čímž opticky kryje tmavé kruhy a stíny pod očima. Díky zpevnění pleti působí oční okolí odpočatě, pokožka je hydratovaná a svěží. 

Eye Contour Endor Eye Contour Endor Už nikdy unavený vzhled, jen osvěžené oční okolí bez tmavých kruhů pod očima, a po vráskách kolem očí ani stopa. Sen? Kdepak, krém na omlazení očního okolí Endor. Nedejte už nikdy znát prohýřené noci a znavená rána. Eye Contour s nanočásticemi zlata a nylonovými solemi omladí oční okolí jako nic jiného. Vždyť se také stal absolutním vítězem své kategorie ve výběru editorů kosmetických magazínů. 1 376 Kč

Výživný omlazující krém Endor

Výživný omlazující krém Endor poskytuje intenzivní výživu a hydrataci suché pleti, kterou chrání před negativními vnějšími podmínkami. Je obohacen o zvlhčující složky a mastné kyseliny, které obnovují hydrataci pleti, a zlepšují tak její stav. Po aplikaci je pokožka zjemněná, posílená a viditelně regenerovaná, a navíc chráněná před UV paprsky. Jak shrnuje klinická studie, po měsíci používání čekejte redukci vrásek až o 56 %, a to nemluvíme o lepší hydrataci. Pleť bude jemná jako hedvábí.

Anti-aging Nutritive Cream Endor Anti-aging Nutritive Cream Endor Majitelé suché pleti pozor – pne či štípe vaše pleť, je hrubá nebo se na ní objevují šupinky? Výživný omlazující krém Endor tomu učiní přítrž, a ještě k tomu se díky obsahu nanočástic zlata obalených kyselinou hyaluronovou postará o viditelné omlazení pleti. Jak shrnuje klinická studie, po měsíci používání čekejte redukci vrásek až o 56 %, a to nemluvíme o lepší hydrataci. Pleť bude jemná jako hedvábí. 1 440 Kč