Výhodný balíček: Šampon a kondicionér proti vypadávání vlasů

Revitalizující duo produktů Pelo Baum proti padání vlasů

Užijte si dubnovou 20% slevovou akci Medaprex a pořiďte si dva nejoblíbenější produkty proti vypadávání vlasů z našeho internetového obchodu. Šampon a kondicionér Pelo Baum podpoří růst vlasů, zastaví jejich vypadávání a dodají vlasům vitalitu a zdravý vzhled. V cenově zvýhodněném balíčku ušetříte 191 Kč oproti tomu, kdybyste si produkty pořizovali samostatně. 

Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Padání vlasů můžete zastavit

Využijte systém péče o vlasy Pelo Baum, který se skládá z šamponu a kondicionéru, v cenově zvýhodněném balíčku, kdy ušetříte 191 Kč oproti tomu, kdybyste si šampon a kondicionér Pelo Baum pořizovali samostatně. 

Šampon a kondicionér Pelo Baum redukují tenčení a vypadávání vlasů, a naopak podporují jejich růst. Klinicky ověřené složení podporuje růst dlouhých, hustých a zdravějších vlasů. Vlasová péče Pelo Baum stimuluje a posiluje stav vlasové části hlavy a vlasů, čímž utváří prostředí vhodné k obnově jejich růstu. Vylepšené složení s dvojitou enkapsulací zajistí, aby byly aktivní látky doručené do hloubky až k vlasovým folikulům pro viditelné a dlouhotrvající výsledky.

Řekněte sbohem neustálému vypadávání vlasů a lysinkám na hlavě. Pelo Baum vám pomůže! Přírodní vitamíny a rostlinné extrakty fungují v synergii, aby zastavily vypadávání vlasů a obnovily jejich růst. 

Šampon proti padání vlasů

Pravidelné používání šamponu vám zaručí vlasy lesklé, zdravé, pevné a na pohled bohaté. Už se nemusíte bát žádného účesu. Šampon Pelo Baum Ultimate Hair Treatment stimuluje růst vlasů, působí preventivně proti jejich vypadávání a podporuje jejich zdraví a dokonalý vzhled. 

Pelo Baum šampon Pelo Baum šampon Bojujte proti vypadávání vlasů již během jejich mytí! Revitalizační šampon Pelo Baum posílí vaše vlasy i pokožku hlavy, a vlasům zároveň dodává objem a lesk. Zajistí to koktejl peptidů, vitamínů a přírodních výtažků. Výsledkem jsou krásné a zdravé vlasy, u nichž se nemusíte obávat žádného stylingu. 530 Kč

Vlasy nejdou rozčesat? Sáhněte po kondicionéru

Pokud vám nestačí použít jen šampon a bojíte se, že by vaše vlasy po mytí nešly snadno rozčesat, máme pro vás řešení: kondicionér z řady Pelo Baum. Ten se postará o to, aby byly vaše vlasy jemné, lesklé a ihned po mytí lehce rozčesatelné. Méně vypadávání vlasů a jejich lepší růst díky 10 aktivním látkám. Pro delší, silnější a zdravější vlasy!

Pelo Baum kondicionér Pelo Baum kondicionér Dodejte lesk a sílu suchým vlasům. Už nemusíte mít strach z rozčesávání mokrých vlasů, s kondicionérem Pelo Baum se nebudou cuchat a hřeben či kartáč jimi krásně projede. Dopřejte svým vlasům kvalitní výživu, kterou pro skvělý vzhled potřebují. 470 Kč