Velikost balení: 2 produkty

Zamilovaný májový balíček Rozzářená pleť

Monoderma A15 + Monoderma C10

Zbavte se nadměrné pigmentace na pleti a užijte si příjemný anti-aging s vitamíny A a C v ampulkách Monodermá A15 a Monodermá C10. A ještě k tomu ušetříte 214 Kč oproti tomu, kdybyste si produkty kupovali samostatně.

Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Vitamín A večer a vitamín C ráno, to je mantra pro omlazenou pleť bez nepěkných tmavých skvrn. Zamilovaný májový balíček firmy Monodermá vám přesně tyto vitamíny dodá. V balíčku Rozzářená pleť získáte 56 živinami nabitých ampulek za zvýhodněnou cenu v duu produktů Monodermá A15 a Monodermá C10, kdy ušetříte 214 Kč oproti běžné ceně těchto produktů kupovaných samostatně.

skoje

Monodermá A15

Ampulky Monodermá A15 obsahují čistý vitamín A (retinol) v 0,15% koncentraci. Ta je účinná nejen proti stárnutí pleti, ale reguluje také produkci kožního mazu, a tím pádem i neústupné akné. Ulevit může také v případě seboroidní dermatitidy.

Topicky aplikovaný retinol v kůži navyšuje syntézu kolagenu a urychluje regeneraci kožních buněk. Tím dochází nejen k vyhlazení vrásek a vypnutí pleti, ale díky podpoře exfoliace také k jemné redukci hyperpigmentaci a sjednocení barevného tónu pleti.

Monoderma A15 Monoderma A15 Představujeme nejúčinnější formu vitamínu A. Pomáhá při regeneraci kožních buněk a stimuluje syntézu kolagenu, který je důležitý pro udržení zdravě a mladě vypadající pokožky. Navíc redukuje jemné vrásky. Vitamín A čistí póry a normalizuje aktivitu mazových žlázek, čímž působí efektivně proti akné. V neposlední řadě je přínosný pro lidi trpící seboroidní dermatitidou (projevem je zčervenání, svědění a odlupování kůže). 550 Kč

Monodermá C10

Monodermá C10 jsou ampulky s čistým vitamínem C (kyselinou askorbovou) v 10% koncentraci. Nejen, že v pleti podobně jako retinol navyšuje syntézu kolagenu, ale zároveň redukuje ložiska nahromaděného melaninu, v nichž se rozvíjí nadměrná pigmentace. Co se týče nadměrné pigmentace, vitamín C redukuje již existující tmavé skvrny, ale zároveň působí preventivně proti jejich dalšímu formování.

Při topické aplikaci vitamín C navíc pleti poskytuje antioxidační ochranu, tedy ji chrání před poškozením volnými radikály. Tyto vysoce reaktivní částice mohou v pleti napadat mimo jiné klíčové bílkoviny jako kolagen a elastin, jejichž degradaci urychlují. Výsledkem je povolení a povadnutí pleti a rozvoj vrásek.

Monoderma C10 Monoderma C10 Čistý vitamín C 10% (Kyselina L-askorbová), který velmi dobře působí proti pigmentaci pleti a omlazuje pokožku. Hlavními výhodami vitamínu C v oblasti estetické dermatologie je jeho schopnost zvýšit produkci kolagenu a elastinu v kůži, což jsou látky, které udržují mladý vzhled pokožky. Dále redukuje melanin obsažený v kůži a tak napomáhá k odstranění hyperpigmentace (nadměrné pigmentace) pokožky. 550 Kč