Kreditní systém

Vytvořil jsme pro vás kreditní systém, díky kterému můžete ušetřit peníze při nákupu na našem e-shopu Annabrandejs.cz.

Jak získat kredit?

Abyste mohli získat nějaký ten kredit, musíte mít na našem e-shop zaregistrovaný uživatelský účet. Pokud uživatelský účet ještě nemáte, registrujte se nyní. Pokud už máte uživatelský účet, tak existuje několik způsobů, jak kredit získat.

1) Cashback

Za nákup pouze vybraných produktů získáte kredit, který obdržíte po uhrazení/doručení objednávky. Hodnota kreditu, který získáte, je uvedena u ceny na stránce produktu. Za jeho koupi vám ihned vrátíme desítky až stovky korun zpět do kreditu.

2) Za recenzi produktu

Po zakoupení produktu vám po 14 dnech zašleme email s prosbou o recenzi k zakoupenému zboží. V emailu naleznete odkaz s výzvou k napsání recenze, jako třeba v emailech od Heureky. Pokud napíšete nezávislé hodnocení, připíšeme vám do kreditu 50 Kč, pokud napíšete recenzi a ještě k ní přidáte vlastní fotku, připíšeme vám rovnou celou stovku.

Pokud chcete kredity, nepište prosím recenze bez výzvy emailem..
Jen pozor, dotazník zároveň posílá i Heureka.cz. Tam ale kredit nedostanete, protože se jedná o nezávislý formulář, který nezasíláme my.
Samozřejmě budeme rádi, když nám dáte recenzi i na Heuréce. Kredit nicméně dostanete pouze, když vyplníte dotazník v e-mailu přímo od nás, kde vás také informujeme o tom, že vám peníze na účet pošleme. 

3) Svátek

Zákazníci, kteří za poslední rok na našem e-shopu udělali alespoň jednu objednávku, od nás obdrží k svátku dárek 100 Kč.

4) Kamarád

Stačí, abyste jakémukoliv kamarádovi poslali odkaz, přes který když udělá svůj první nákup, ihned vám i jemu připíšeme 100 Kč do kreditu.

Odkaz pro sdílení naleznete po přihlášení ve svém profilu, po kliknutí na položku kreditní systém. Podmínkou samozřejmě je, že váš přítel ještě u nás nenakupoval a že svou první objednávku zaplatí.

Odkaz můžete sdílet s neomezeným počtem přátel a tím pádem získat neomezený počet kreditů..

Jak uplatnit kredit v objednávce?

Pokud máte na svém účtu nějaký kredit, můžete jej jednoduše uplatnit v 1. kroku objednávky. Nad celkovou cenou budete mít posuvník, pomocí kterého si můžete zvolit, o kolik Kč chcete slevit vaši objednávku.

Kredit nelze vyplatit v hotovosti, ani na bankovní účet.