3-vrstvý respirátor FFP2 / KN95 (2 ks)

Ochranný respirátor se třemi filtračními vrstvami
Ochranný respirátor třídy FFP2 / KN95 se třemi filtračními vrstvami zachycuje až 95 % netoxických částic a vodních aerosolů ve vnějším prostředí, včetně bakterií a virů. Je proto vhodnou ochranou i proti koronaviru COVID-19.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Ochrana před viry

Respirátor třídy FFP2 / KN95 je určený k ochraně dýchacích cest člověka před pevnými netoxickými částicemi a vodními aerosoly v koncentracích nepřevyšujících desetinásobek NPK (FFP 2). Filtrací vdechovaného vzduchu dochází ke snížení rizika infekce mezi osobami.

Chraňte sebe i své okolí respirátorem

Filtrací vdechovaného vzduchu přes tři filtrační vrstvy dochází ke snížení rizika infekce mezi osobami. Ochranný filtr KN95 (N95) zachycuje aerosoly, prachové a smogové částice, pyl či kouř, přičemž blokuje až 95 % těchto částic o velikosti od 0,3 μm. Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje ochranu na úrovni normy KN95 jako minimální standard ochrany před onemocněním COVID-19, způsobené novým koronaviremSARS-CoV-2.

Respirátor na jednorázové použití

Životnost respirátoru je závislá na koncentraci částic v atmosféře uživatele a jeho dechové frekvenci. Respirátory nechrání proti plynům, toxickým, radioaktivním a mikrobiálním částicím a škodlivým parám. Respirátor se nečistí, je určen k jednorázovému použití a použití mimo zdravotnictví.

Obsah balení

  • Balení obsahuje 2 kusy respirátorů v univerzální velikosti pro dospělé osoby
  • Respirátor se nečistí, je určen k jednorázovému použití

Návod k použití

Před nasazováním respirátoru si důkladně umyjte ruce nebo použijte dezinfekci na bázi alkoholu. Sklopte nosní část dovnitř respirátoru. Natáhněte pásky za uši. Za použití obou rukou vytvarujte klip kolem nosu. Po nasazení se respirátoru již nedotýkejte. Při snímání se dotýkejte pouze gumiček či jeho boční části. Použitý respirátor vyhoďte do uzavíratelného odpadkového koše a znovu si důkladně umyjte ruce. Respirátor je určen k jednorázovému použití, nepoužívejte opakovaně.