ACAI 800 by Brandeis Clinic

Exotická superpotravina, která pomáhá omladit a zpomalit stárnutí buněk a organismu.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Výtažek z Açai pomáhá posílit imunitní systém, a tím pádem napomáhá předcházet strašákům dnešní doby – nádorovým onemocněním a neurologickým poruchám. Kromě toho pomáhá urychlit metabolismus, což je podmínkou spalování tuků a hubnutí.

Kdo se bojí stárnutí, měl by sáhnout právě po ai. Jeho plody totiž díky vysokému obsahu antioxidantů pomáhají zpomalit proces stárnutí buněk a podpořit tak celkové omlazení organismu. S tím souvisí i lepší zrak, méně vrásek a rozzářená pokožka. Není se čemu divit, že tento „zázrak“ přispívá i k odstranění depresí a nespavosti. Komu by se neusínalo dobře při pocitu, že vlastně mládne.

Açai je malé bobulovité ovoce pocházející z hlubokých pralesů jižní a střední Ameriky. Protože obsahuje obrovské množství antioxidantů, vitamíny B1, B2, B3, E, C, minerály (fosfor, vápník, draslík) a esenciální mastné kyseliny, často se označuje za superpotravinu. Je také zdrojem proteinů a vlákniny.

Účinky

  • Tzv. antokyany, antioxidanty, které obsahuje, zabraňují volným radikálům negativně působit na tkáně. V případě již poškozených stěn cév napomáhají nápravě.
  • Pomáhá podpořit fungování nervového systému.
  • Díky obsahu antokyanů přispívá k prevenci neurologických onemocnění a zpomaluje jejich průběh. Bylo zjištěno, že přispívá ke zvrácení neurologických poruch způsobených věkem.
  • Pomáhá bojovat proti arterioskleróze.
  • Antioxidanty také pomáhají bránit ucpávání a kornatění tepen v lidském těle. Pomáhají eliminovat procesy stárnutí v organismu, chránit stěny cév a udržovat dobrý krevní oběh.
  • Pomáhá regulovat cholesterol. Obsah omega 6 a omega 9 mastné kyseliny v Açai pomáhá regulovat hladinu škodlivého cholesterolu LDL a zvyšovat hladinu „hodného“ cholesterolu HDL, který je tělu prospěšný.
  • Podporuje zdravý zrak.
  • Antioxidanty jsou zodpovědné za dostatečné prokrvení očního nervu. Díky tomu výtažek z Açai napomáhá v případě cukrovkářů proti tzv. diabetické retinopatii, která často vyústí oslepnutím pacienta. Chrání zrak před škodlivým vlivem práce na počítači. Podle zjištění japonských vědců pacienti, kterým bylo podávané acai, pociťovali menší únavu očí.
  • Tím, že pomáhá zrychlovat metabolismus, pomáhá organismu ve spalovaní přebytečných tuků. Navíc díky vysokému obsahu vlákniny pomáhá snižovat pocit hladu.
  • Antioxidanty pomáhají zpomalovat procesy stárnutí, a to jak na úrovni buněk, tak celého organismu. Budete vypadat a cítit se mladší.

Složení (hlavní účinné látky v denní dávce)

Extrakt z plodu Açai 800mg:
Výtažek z tohoto malého bobulovitého ovoce, které roste v pralesích jižní a střední Ameriky, pomáhá posilnit imunitu a podpořit fungování nervového systému. Açai také pomáhá předcházet vzniku nádorových a neurologických onemocnění. Kromě toho příspívá k zrychlení metabolismus a pozitivnímu ovlivnění hladiny cholesterolu v krvi.

Obsah balení

60 kapslí
Hmotnost obsahu: 49,3 g

Návod k použití

Denní dávkování je stanoveno na dvě tabletky denně. Užívejte při jídle.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.