Akce 35 %: Retinol 10 TR balzám - Expirace 08/2017

Expirace 08/2017 Používáte již nějakou dobu retinol v nižší koncentraci a nyní chcete produkt s ještě větší silou a účinkem? Rád/a byste zacílil/a na konkrétní vrásky na obličeji? Tento noční balzám s obsahem 1,0 % retinolu splní vaše přání: zbaví vás výrazných známek stárnutí. Pleť vyhlazuje a vyživuje a podporuje v ní tvorbu nezbytného kolagenu a kyseliny hyaluronové. Expirace 08/2017
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Expirace 08/2017

 

Popis 

Silný, bohatý vitamínový balzám Retinol 10 TR je určený pro zralou pleť, na které redukuje viditelné známky stárnutí. Zlepšuje vzhled jemných vrásek a rýh a dodává pokožce dodatečnou hydrataci díky tomu, že pomáhá stimulovat produkci kolagenu a zvyšuje hladinu epidermální kyseliny hyaluronové. Mladistvý vzhled podporuje také znatelné zlepšení a vyrovnání barevného tónu pleti a obnovení její textury.

Díky systému postupného uvolňování vstupuje vitamín A  ze séra do pokožky postupně v průběhu celé noci. Retinol 10 TR obsahuje rovněž vitamín E, který prodlužuje aktivitu retinolu a zároveň působí jako silný antioxidant. Retinol 10 TR je vhodný pro ty, kteří již používají retinolový produkt, jako součást každodenní péče o pleť. Těm, co s retinolem teprve začínají, doporučujeme Retinol 3 TR, popř. Retinol 6 TR.

 

Účinky

 • Redukuje výrazné známky stárnutí pleti (vrásky, tmavé skvrny)
 • Zjemňuje a zpevňuje pokožku
 • Rozjasňuje pleť
 • Navyšuje hydrataci a zlepšuje texturu pleti
 • Redukuje ucpané a rozšířené póry
 

Výhody

 • Koncentrace 1,0% retinolu zaručuje efektivní omlazení stárnoucí pleti
 • Díky technologii zapouzdření se retinol uvolňuje postupně, a tím pádem nedráždí pokožku
 • Obsahuje stabilní all-trans Retinol, takže účinnost je zachována dlouhodobě
 • Po vstřebání je pokožka hydratovaná a vyživená
 • Balzám pokožku nevysušuje, je nemastný, neucpává póry
 • Neobsahuje parabeny, konzervační látky a není parfemován
 • Ideální pro ty, kteří používají přípravky s nižší koncentrací retinolu a chtějí koncentraci navýšit
 • Vhodné také jako podpora účinku kosmetických ošetření pleti (např. válečkování, chemický peeling, laser, dermabraze apod.) 
 

Určeno pro

Muže a ženy 50+
Všechny typy pokožky
 

Složení (hlavní účinné látky)

Čistý all trans Retinol (1,0 %):
Tento speciálně vyvinutý retinol napomáhá tvorbě kolagenu a elastinu, zlepšuje texturu pokožky a navyšuje její hydrataci; projasňuje pleť díky urychlení obnovy kožních buněk
 
Vitamín E (Tokoferol):
Antioxidant, který pomáhá chránit pokožku před poškozením volnými radikály a působí jako stabilizátor pro vitamín A (retinol)
 
Habešský olej:
Zlepšuje texturu a pružnost pokožky
 

Obsah balení

15 ml balzámu
 

Návod k použití

Jelikož se jedná o vysokou koncentraci retinolu, doporučujeme nanášet zpočátku s větším odstupem mezi jednotlivými aplikacemi, aby si pokožka na retinol mohla zvyknout.
Po dobu prvních 2 týdnů nanášejte 2x týdně v pravidelných intervalech, následující 2 týdny používejte každý druhý den. Poté můžete používat Retinol 10 TR každý den.
Jedná se o noční sérum, proto nanášejte vždy večer na odlíčenou pokožku. Aplikujte malé množství Retinol 10 TR přímo na obličej, případně naneste nejprve na prst a poté vetřete do pokožky na obličeji. Nechte vstřebat a následně použijte svůj oblíbený noční krém.
 

Upozornění

Při používání Retinol 10 TR se vyhněte vystavování slunečnímu záření nebo vždy použijte krém s ochranným faktorem. 
Pokud jste těhotná nebo kojíte, konzultujte použití přípravku se svým ošetřujícím lékařem.