Akce: ANTI-OX By Brandeis Clinic (expirace 06/2018)

(expirace 06/2018) Zpomalte stárnutí organismu a chraňte se před degenerativními onemocněními s unikátním doplňkem stravy z produkce přední kliniky Brandeis Clinic. Využijte síly antioxidantů vitamínu C a pycnogenolu, extraktu z borovice přímořské. (expirace 06/2018)
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

(expirace 06/2018)

Zpomalte stárnutí způsobené volnými radikály

Stárnutí je sice zcela běžný fyziologický proces, nicméně proč se nepokusit jej trochu zpomalit? Díky doplňku stravy ANTI-OX By Brandeis Clinic pomůžete organismu bojovat s volnými radikály, které jsou považovány za jeden z klíčových faktorů stárnutí organismu a vzniku degenerativních onemocnění. Navíc tento doplněk stravy přispívá ke zvýšení imunity. Nachlazení nebude mít šanci!

Maximální antioxidace

Unikátní složení stojí na dvou silných antioxidantech, vitamínu C a pycnogelu. Ty přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem, podporují komplexní regeneraci, napomáhají organismu vypořádat se s volnými radikály a ještě přispívají k stimulaci produkci kolagenu, který je zodpovědný za zdraví cév, chrupavek, kloubů a mladistvý vzhled pleti.

Stop oxidativnímu stresu

  • Díky obsahu antioxidantů neutralizuje volné radikály v organismu
  • Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem
  • Pomáhá zpomalovat proces stárnutí
  • Vyvinuto týmem lékařů, kteří se zabývají nutriční nebo ortomolekulární medicínou

Vhodné pro sportovce

  • Pomáhá stimulovat tvorbu kolagenu v kůži, kostech a svalech, a dodává jim tak pevnost a pružnost
  • Věnujete-li se sportu a fitness, doplňky stravy mohou podpořit lepší regeneraci organismu

Podpoří vaše zdraví

  • Přispívá k posílení imunitního systému
  • Pomáhá předcházet vzniku nachlazení

Nálož vitamínu C

  • Snadné dávkování, stačí 1 kapsle denně
  • Obsahuje 625 % doporučené denní dávky vitamínu C v jedné kapsli

Ultra síla dvou antioxidantů

Vitamín C (625 mg, 625% DDD):
Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, přispívá k udržení normální funkce imunitního systému, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév a funkcí kostí a chrupavek, normální funkce kůže. Dále vitamín C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, zvyšuje vstřebávání železa. Pomáhá snižovat míru vyčerpání organismu a únavu.

Pycnogenol (15mg):
Extrakt z borovice přímořské je silný antioxidant, který pomáhá bojovat s volnými radikály a předcházet vzniku kardiovaskulárních onemocnění a zlepšovat funkci mozkových buněk.

Chrání vás dva měsíce

Balení obsahuje 60 kapslí (hmotnost obsahu: 38,3 g), při užívání jedné kapsle denně během jídla vám balení vydrží na dva měsíce. Tato kúra je určena pro každého, kdo chce chránit svůj organismus před nepříznivými vlivy okolí a zpomalit proces stárnutí.