Akce: Monoderma M5 (Expirace 31. 3. 2019)

Zredukujte vrásky a zpevněte svou pleť pomocí čisté kyseliny listové. Praktické balení v ampulkách se příjemně aplikuje a přesně vám stanoví správnou denní dávku. Expirace 31. 3. 2019
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Expirace 31. 3. 2019

Zdravotnický prostředek proti stárnutí pleti

MONODERMÀ® M5 je zdravotnický prostředek na bázi kyseliny listové o koncentraci 0,5 %. Kyselina listová patří do skupiny vitamínů B a je také nazývána vitamínem M. Je jedním ze základních živin a účastní se různých biologických procesů včetně syntézy DNA, RNA a proteinů.

Omlazení pleti díky kolagenu a elastinu

V kůži usnadňuje regeneraci buněk epidermální a dermální vrstvy, a to díky své schopnosti stimulovat dělení fibroblastů, a navýšit tak tvorbu kolagenu a elastinu, látek nezbytných pro zachování správné funkce pokožky. Má výborné anti-ageing účinky a chrání pokožku proti poškození UV zářením, a to díky svým antioxidačním vlastnostem a schopnosti zapojit se do opravy DNA.

Účinné proti vráskám

  • Redukce vrásek a rýh
  • Prevence stárnutí pleti
  • Podpora regenerace kůže po chemických a mechanických ošetřeních

Maximální efektivita, minimální riziko podráždění

  • Minimální riziko vzniku přecitlivělosti a alergické reakce
  • Vhodné pro všechny typy pleti
  • Stabilita a účinnost zajištěna uchováním produktu v jednotlivých kapslích
  • Bez obsahu konzervantů, parfémů a barviv
  • Snadná aplikace díky praktickému balení

Kyselina listová v 0,5 % koncentraci

Usnadňuje regeneraci buněk epidermální a dermální vrstvy, a to díky své schopnosti stimulovat dělení fibroblastů, a navýšit tak tvorbu kolagenu a elastinu, látek nezbytných pro zachování správné funkce pokožky. Má výborné anti-ageing účinky a chrání pokožku proti poškození UV zářením.

Vyberte si: Intenzivní či běžná kúra

Pro intenzivní kúru nanášejte 2 ampulky denně na vyčištěnou oblast, kterou chcete ošetřit. V boji s vráskami a stárnutím pleti je nicméně Monodermá M5 účinná i při aplikaci jedné ampulky denně. Balení obsahuje 28 ampulek o obsahu 0,5 ml.