Akce: Probit

Doplněk stravy s probiotiky
Bez správné stravy organismus strádá. Pokud ji však nedokáže dostatečně zpracovat, mohou se objevit různé zdravotní obtíže, obdobně jako v případě nerovnovážné střevní bakteriální flóry. Proto je zde doplněk stravy Probit s obsahem enzymů a probiotik, díky kterému vaše tělo získá ze zkonzumovaných potravin vše, co potřebuje.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Živiny je třeba vstřebat

Vyvážená strava obsahující dostatečné množství ovoce a zeleniny, a také vyvážený poměr bílkovin, tuků a sacharidů, může významně podpořit vaše zdraví. Je však třeba, aby organismus všechny živiny řádně strávil a vstřebal. V tom tkví často problém.

Zdravá střevní mikroflóra pro imunitu

Stejně tak je třeba udržovat ve střevech optimální mikroflóru. Tu může narušit jak užívání antibiotik, konzumace alkoholu, ale třeba i jen příliš mastná či nadýmavá strava nebo déletrvající průjem. Fungující střevní mikroflóra je přitom klíčová pro lidskou obranyschopnost, při jejím narušení může začít dominovat aktivita virů, bakterií a dalších patogenů.

Zlepší trávení

Doplněk stravy Probit s obsahem lyofilizované papáji a probiotických mléčných kvasinek se postará o obojí! Papain z MGP Gold®, který Probit obsahuje, má vysokou enzymatickou aktivitu. Jeho trávicí enzymy podporují rozpad peptidických vazeb, čímž usnadňují rozklad bílkovin na aminokyseliny a peptidy. Díky tomu napomáhají organismu lépe strávit a následně využít zkonzumovanou stravu, především maso.

Probiotika při antibiotikách

Mléčné kvasinky Kluyveromyces marxianus B0399 působí v organismu probioticky, tedy podporují rozvoj zdravé střevní mikroflóry. Jsou navíc odolné vůči nejběžnějším antibiotikům, které likvidují ve střevním traktu populaci zdraví prospěšných bakterií. Tento mikrobiom naopak mléčné kvasinky stimulují a chrání.

Pro zdravý trávicí trakt

Doplněk stravy Probit užívejte v případě:

  • Střevní dysbiózy (nerovnovážná střevní bakteriální flóra)
  • Hypochlorhydrie (snížené produkce žaludeční kyseliny v žaludku)
  • Poruch trávení
  • Poruch vstřebávání základních živin
  • Nadýmání
  • Užívání antibiotik

Užívejte dvoufázově

  • 1 bílo-zelenou tobolku s MGP Gold® užívejte bezprostředně po hlavním jídle
  • 1 bílo-žlutou tobolku  s Kluyveromyces marxianus B0399 užívejte 2 až 3 hodiny po hlavním jídle