Velikost balení: 3 kusy

Anti-Age Bestsellers Set ANNA BRANDEJS

Balíček pro nejsilnější omlazení pleti

Dva nejoblíbenější kosmetické produkty od ANNA BRANDEJS v jediném balíčku! Prebiotika, probiotika, peptidy a další aktivní látky v nočním výživném krému Ultimate Age Defying a lehounkém séru Peptides + Prebiotics obnoví rovnováhu vaší pleti, omladí, vyhladí vrásky, dodají hydrataci a poradí si i s nadměrnou pigmentací a začervenáním. Ve vánočním balíčku dostanete v krásném dárkovém balení svíčku ANNA BRANDEJS jako dárek.

Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Luxusní omlazení pleti 

Vánoční doba je ideální pro obdarování vašich blízkých, ale i sebe samotných. S naším balíčkem Anti-Age Bestsellers Set ANNA BRANDEJS, ve kterém najdete duo best-sellerů Ultimate Age Defying & Peptides + Prebiotics si každý den dopřejete dotek luxusu. Zažijte na vlastní kůži, jak se vaše pleť promění a rozzáří díky špičkové péči ANNA BRANDEJS. V dárkovém balení od nás k Vánocům dostanete také svíčku ANNA BRANDEJS, která rozzáří vaše sváteční večery.

Noční krém pro krásnou pleť

Noční krém Ultimate Age Defying ANNA BRANDEJS bude vaším klíčem k omlazení a rejuvenaci vaší pleti. Zatímco spíte, krém vyhladí vrásky a jemné rýhy, zesvětlí pigmentové skvrny a zjemní rozšířené póry. Jeho složení s prebiotiky a probiotiky harmonizuje mikrobiotu pleti a inovativní anti-age látky podpoří její regeneraci a hydrataci. Tento noční krém je to nejlepší, co můžete své pleti dopřát.

Valentýnská akce: Ultimate Age Defying ANNA BRANDEJS + Cleansing & Soothing Foam jako dárek Valentýnská akce: Ultimate Age Defying ANNA BRANDEJS + Cleansing & Soothing Foam jako dárek Až se ráno probudíte, budete mít krásnou pleť! Alespoň pokud se spolehnete na Ultimate Age Defying. Odstraňuje vrásky, zesvětluje pigmentové skvrny a zjemňuje rozšířené póry už během několika dní používání. Není se čemu divit, že je tento noční krém “must-have” pro samotnou Annu Brandejs. „Nikdy jsem neměla lepší krém,“ říká o něm. Nyní ve valentýnské akci dostanete ke koupi krému pěnu Cleansing & Soothing Foam v hodnotě 770 Kč jako dárek.  2 490 Kč

Sérum proti vráskám

Sérum Peptides + Prebiotics ANNA BRANDEJS sérum bude vaším denním a nočním spojencem v boji proti stárnutí. S peptidy a prebiotiky, které maximalizují produkci kolagenu a elastinu, toto sérum viditelně zpevňuje pleť a obnovuje její kontury. Zklidňuje, hydratuje a udržuje zdravý mikrobiom vaší pleti, aby byla každý den krásnější a mladší.

Peptides + Prebiotics ANNA BRANDEJS Peptides + Prebiotics ANNA BRANDEJS Peptidové sérum Peptides + Prebiotics ANNA BRANDEJS vás zbaví vrásek a jemných rýh. Pokožku viditelně zpevní a obnoví její povadlé kontury, protože maximalizuje produkci kolagenu a elastinu v pleti. Sérum zklidňuje pleť a ulevuje od začervenání a podráždění díky tomu, že obnovuje rovnováhu kožního mikrobiomu. Jedině silná a zdravá pleť může být krásná!  1 990 Kč