Velikost balení: 2 ks

Balíček Fit Body ANNA BRANDEJS

Slim 3v1 ANNA BRANDEJS & Detox ANNA BRANDEJS

Fit Body je skvělý balíček pro každého, kdo rád podpoří své snahy o krásně tvarovanou postavu. Oba doplňky stravy, které patří k našim nejprodávanějším, napomohou konečně dosáhnout vysněné figury. S balíčkem Fit Body je získáte o 589 Kč levněji, než kdybyste si je pořizovali samostatně.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Prodej toho produktu skončil.

Balíček Fit Body obsahuje 2 doplňky stravy

Doplněk stravy Slim 3v1 ANNA BRANDEJS obsahuje kombinaci 8 látek, především pískavici – řecké seno, bez černý a rybíz černý a mořskou řasu Ascophyllum nodosum, které přispívají ke zvýšení pocitu sytosti, odstranění přebytečné vody organismu a zvýšení metabolismu.

Slim 3v1 ANNA BRANDEJS Slim 3v1 ANNA BRANDEJS Kombinace 8 látek, které přispívají ke kontrole hmotnosti, odvodnění, normální hladině cukru v krvi, normálnímu metabolismu lipidů a normálnímu energetickému metabolismu.  1 410 Kč

Detox ANNA BRANDEJS obsahuje osm pečlivě selektovaných rostlinných extraktů, které stimulují pročištění celého organismu nejen v náročných životních obdobích a posilují fungování detoxikačních orgánů těla jako jsou játra, ledviny, střevo, kůže a plíce. Detox ANNA BRANDEJS přispívá k úbytku váhy díky efektivnímu zpracování potravy a rychlejšímu trávení a zlepšení činnosti lymfatického systému a přispívá také ke snížení únavy a k dodání energie díky pročištění organismu a podpoře detoxikace střev.

Detox ANNA BRANDEJS Detox ANNA BRANDEJS Abyste získali maximum benefitů z výživových doplňků i zdravé stravy, základem je mít dobře fungující trávicí systém od žaludku, přes játra a ledviny až po tlusté střevo. Jedině tak se mohou životně důležité živiny správně vstřebávat do organismu. Detox ANNA BRANDEJS podpoří detoxikaci organismu a stimuluje trávení a vylučování. Světově unikátní složení doplňku stravy navrhla sama pro sebe Anna Brandejs, aby mohla těžit to nejlepší z doplňků stravy, které užívá. 1 050 Kč