Balíček Midnight Whisper

Zimní krátké dny a dlouhé noci jsou ideální pro večerní hýčkání pleti. Postará se o něj balíček Midnight Whisper s dvěma nejlepšími produkty pro noční péči o pleť.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Balíček Midnight Whisper obsahuje to, co by vaší pleti večer nemělo nikdy chybět, tedy klasické retinolové sérum a výživný noční krém.

1. Sérum s retinolem

Sérum Retinol 3TR (5 ml) je již mezi kosmetickými produkty stálicí. Zaslouženě! S vitamínem A v 0,3% koncentraci a vitamínem E podporuje produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové. Pleť je obnovená, vyživená a viditelně mladší. S pravidelným používáním dochází ke zpevnění a redukci vrásek a dalších viditelných známek stárnutí. Probouzejte se s mladistvě svěží pletí!

RETINOL 3TR RETINOL 3TR Zredukujte jemné vrásky a rozjasněte svoji pleť, zatímco si v noci budete užívat spánku! Vitamínové sérum s obsahem Retinolu a Tokoferolu vám v tom bude skvělým spojencem. Jeho účinnost a oblibu dokazuje i to, že ve Velké Británii vyhrál Silver Aesthetic Award (stříbrné místo) za nejlépe prodávaný maloobchodní produkt. Pojďte „do něj“ taky! 1 020 Kč

2. Bohatý noční krém

Noční krém Advanced Night Restore (15 ml) s unikátním komplexem Midnight Repair a ceramidy během noci zvýrazňuje účinek vlastních regeneračních mechanismů pleti a napravuje poškození, jež se v ní nastřádala během uplynulého dne. Optimální složení pro hydrataci a výživu s extraktem z levandule dodá vaší pleti bezchybný vzhled.