Balíček Smart Recovery Skincare System pro péči o citlivou pleť v zimě nebo po chemickém peelingu

Plánujete podstoupit chemický peeling a chcete co nejdříve těžit z jeho benefitů? Pak si rozhodně pořiďte svoji "krabičku první záchrany" v podobě vánočního balíčku Smart Recovery Skincare System. Ten obsahuje ideální kombinaci produktů určenou pro pleť po kosmetickém ošetření nebo v zimě, tedy v obdobích, kdy pleť vyžaduje citlivou, ale zároveň intezivní péči.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Smart Recovery Skincare System je sada produktů péče o pleť s profesionální silou, která pomáhá vrátit kůži poškozenou hlubším peelingem do optimálního stavu. Díky prvotřídním aktivním látkám, jako je vitamín C a retinol, zlepšuje a urychluje obnovu pokožky tím, že navyšuje regeneraci buněk, zklidňuje podráždění a uzamyká vlhkost přímo v pokožce.

 

Peeling omlazuje pleť tak, že jí nejdříve trošku poškodí, tedy odstraní její svrchní vrstvu. Výsledkem je obnovená pleť bez nedokonalostí a vrásek, ale bohužel také často poměrně dlouhodobá rekonvalescence.

Vánoční balíček Smart Recovery Skincare System pomůže vaší pleti vypořádat se se zatížením, které ošetření přináší, a to v pěti snadných krocích sestavájících z čištění, denní ochrany, noční korekce, regenerace a prevence dalšího poškození pleti.

Vedle toho je balíček Smart Recovery Skincare System ideální kombinací produktů pro péči o pleť v zimním období, které je pro ni kvůli výkyvům teplot i mrazivému počasí nejnáročnější.

1. Čištění: Red Alert® Cleanse

Čistící pěna, která zklidňuje pokožku, redukuje zarudnutí a současně hydratuje, aby zabránila dalšímu podráždění. Kůže je čistá, zklidněná a její tón vyvážený. Čistící pěna je speciálně vyvinutá pro péči o přecitlivělou pokožku po profesionálních ošetřeních, jako jsou chemické peelingy.

 • Návod k použití: Každé ráno a večer, naneste pumpičkou do dlaně malé množství pěny a vmasírujte na vlhký obličej a krk. Opláchněte vodou a osušte.
 • Objem produktu: 40 ml

CALMWISE SOOTHING CLEANSER CALMWISE SOOTHING CLEANSER Vyřešte konečně svůj problém s nadměrně citlivou pletí, která pálí a červená. Tato čistící pěna jemně čistí a poskytuje okamžitou úlevu od pálení a pnutí, navíc oddaluje známky stárnutí pokožky a napomáhá její regeneraci. 700 Kč

2. Ochrana přes den: C-Tetra®

Vysoce účinné sérum s vitamínem C má vynikající antioxidační účinky. Lehce a snadno vstřebatelné, chrání pokožku před volnými radikály, čímž minimalizuje viditelné známky stárnutí kůže. Současně zlepšuje texturu pokožky a celkový jas.

 • Návod k použití: Každé ráno po očištění pokožky a před použitím Ultimate Recovery™ rozetřete 4 kapky séra po celé tváři a krku.
 • Objem produktu: 10 ml

C-TETRA SERUM C-TETRA SERUM Antioxidační sérum s vitamínem C a vitamínem E C-TETRA pleť chrání před stárnutím a redukuje jeho viditelné projevy, jako jsou vrásky, jemné linky, povolení kontur nebo nadměrná pigmentace. Redukuje také začervenání pokožky, sjednocuje její barevný tón a zlepšuje její strukturu. Ideální je též coby součást protivráskové filozofie CSA. 1 170 Kč

3. Korekce přes noc: Retinol 3 TR™

Lehké sérum s vitamínem A, které omlazuje pokožku přes noc. Účinné látky zpevňují a obnovují pokožku, čímž pomáhají redukovat hloubku vrásek a vyrovnávají nerovnoměrný tón pleti.

 • Návod k použití: Večer před použitím Ultimate Recovery™ vmasírujte 4 kapky Retinol 3 TR™ na obličej a krk. Retinol by se měl dávkovat postupně. První 2 týdny aplikujte každý třetí den. 3. a 4. týden aplikujte každý druhý den. Po prvním měsíci používání můžete již aplikovat každý den.
 • Nutná je ochrana před sluncem: Při používání retinolu se neopalujte a vyhněte se vystavování přímému slunci bez použití přípravku s vysokým ochranným faktorem po aplikaci séra. V případě těhotenství nebo kojení konzultujte použití se svým ošetřujícím lékařem, protože tento produkt obsahuje vitamín A.
 • Objem produktu: 5 ml

RETINOL 3TR RETINOL 3TR Zredukujte jemné vrásky a rozjasněte svoji pleť, zatímco si v noci budete užívat spánku! Vitamínové sérum s obsahem Retinolu a Tokoferolu vám v tom bude skvělým spojencem. Jeho účinnost a oblibu dokazuje i to, že ve Velké Británii vyhrál Silver Aesthetic Award (stříbrné místo) za nejlépe prodávaný maloobchodní produkt. Pojďte „do něj“ taky! 1 020 Kč

4. Regenerace: Ultimate Recovery™

Bohatý regenerační krém, který poskytuje intenzivní péči velmi suché a poškozené pleti. Při pravidelném používání zpevňuje pokožku, aby udržela dlouhodobou hydrataci a současně si na povrchu vytvořila ochrannou bariéru, která minimalizuje další podráždění. Vyvinuto pro zkrácení doby léčby po estetických zákrocích.

 • Návod k použití: Každé ráno a večer po použití séra vmasírujte krém do pokožky obličeje. Nechte 2-3 minuty absorbovat před použitím Physical Sunscreen.
 • Objem produktu: 15 ml

ULTIMATE RECOVERY ULTIMATE RECOVERY Intenzivní regenerační a hydratační krém uleví suché a poškozené pokožce od podráždění i pnutí. Ať jste se pořádně spálili na slunci, podstoupili náročnou kosmetickou proceduru jako chemický peeling, nebo máte jen velmi citlivou pleť, ULTIMATE RECOVERY pomůže vaši pokožku dostat zpět do formy! 1 220 Kč

5. Prevence: Physical Sunscreen

Vysoce účinný opalovací krém se SPF 30, který nabízí ochranu proti volným radikálům, je obohacený širokospektrálním UV faktorem a aktivními látkami chránící kůži před znečištěným ovzduším. Pomáhá předcházet poškození pokožky slunečním zářením, a působí tak proti předčasnému stárnutí pokožky. Rychle se vstřebává, neobsahuje nanočástice, ani nezanechává žádné stopy na kůži.

 • Návod k použití: Každé ráno jako poslední krok péče o pleť vmasírujte malé množství na oblast obličeje, krku a dekoltu. Opakujte během dne pro maximální ochranu.
 • Objem produktu: 15 ml

Množství vánočních balíčků je limitované, nabídka platí pouze do vyprodání zásob.