Balíček White Balance Kit pro redukci nadměrné pigmentace

Sníte o Vánocích bílých a o bílé, rozzářené pleti bez nevzhledných pigmentových skvrn? V tom případě byste si pod stromeček měli přát tento ultra účinný depigmentační balíček White Balance Kit, který vás již za 14 dní zbaví nadměrné pigmentace a prozáří vaši pleť.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

White Balance Kit s profesionální silou je 4stupňový depigmentační set pro zesvětlení pokožky, který rozjasňuje pleť a redukuje pigmentové skvrny. Patentovaná technologie Oxyresveratrol (Oxy-R) rozkládá nánosy kožního barviva melaninu, a díky tomu zabraňuje budoucímu vzniku tmavých skvrn na kůži.

 

Čištění, korekce, ochrana a obnova, to jsou čtyři základní kroky, které vám v tomto unikátním depigmentačním balíčku White Balance Kit umožní redukovat nevzhlednou nadměrnou pigmentaci, sjednotí také barevný tón pleti, rozzáří ji a vás opticky omladí!

Ve vánočním balíčku White Balance Click najdete ty nejúčinnější produkty určené pro boj s hyperpigmentací: luxusní čistící produkt, ultra účinné, ale zároveň jemné zesvětlující sérum, rozjasňující denní krém a intezivní noční krém! Oproti tomu, kdybyste si produkty kupovali zvlášť, ušetříte s vánočním balíčkem 535 Kč!

1. Čištění: creamCleanse™

Tento luxusní krémový čisticí přípravek byl navržen tak, aby jemně vyčistil a rozjasnil pokožku. Kyselina L-mandlová má vysoce obnovující a exfoliační účinky a jemně odstraňuje make-up a nečistoty, zatímco výživné látky, jako je kakaové máslo a pomerančový olej, napomáhají v pleti uzamknout vlhkost a propůjčují jí rozjasněný a prozářený vzhled. 

  • Návod k použití: Každé ráno a večer jemnými krouživými pohyby vmasírujte malé množství přípravku na suchý obličej. Poté odstraňte pomocí teplého, vlhkého ubrousku, nebo pomocí čistého vatového tamponu.
  • Objem produktu: 250 ml

CREAM CLEANSE CREAM CLEANSE Čištění suché či citlivé pleti bývá často komplikované, pleť působí napnutě nebo je podrážděná. CREAM CLEANSE odstraní každodenní nečistoty i make-up šetrně, pleť zklidní díky rostliným saponinům a bambuckému máslu. Hydrataci pleti zajistí kakaové máslo, pomerančový olej a glycerin. Díky novému složení s CREAM CLEANSE nyní snadno odlíčíte i oční okolí. 720 Kč

2. Korekce: White Balance® Click Oxy-R

Ultra rozjasňující sérum s jemnou, kašmírovou konzistencí, které účinně zabraňuje změně barvy pokožky, zvyšuje její jas a sjednocuje její barevný tón. Unikátní patentovaná látka Oxyresveratrol (Oxy-R) brání hromadění kožního pigmentu melaninu a pomáhá redukovat nadměrnou pigmentaci během pouhých 14 dní používání. Její účinnost prověřilo testování White Balance® Click Oxy-R.

White Balance® Click Oxy-R je ideální alternativa pro osoby s vyšší citlivostí na kyselinu kójovou nebo pro osoby, které se chtějí vyvarovat užívání hydrochinonu, jenž je považován za potenciálně rizikovou látku při topické aplikaci.

  • Návod k použití: Ráno a večer po očištění pleti naneste 4-5 kapek White Balance Click Oxy-R přímo na pokožku. Rozetřete rovnoměrně po celé oblasti obličeje.
  • Objem produktu: 2 x 10 ml

3. Ochrana: White Balance® Brightening Day Cream

Tento rozjasňující denní krém navržený s ochranou UVA/UVB pomáhá redukovat tmavé skvrny a zabraňuje poškození slunečním zářením. Vysoce účinná látka Oxyresveratrol se zaměřuje na tmavé skvrny a zvyšuje celkový jas pleti. Obsahuje vitamín C, který neutralizuje volné radikály, a tím ještě více chrání pokožku před dalším poškozením UV zářením.

  • Návod k použití: Každé ráno po aplikaci séra White Balance™ Click Oxy-R, rozetřete malé množství krému na obličej, krk a dekolt. 
  • Objem produktu: 30 ml

4. Obnovení: White Balance® Brightening Night Cream

Účinné aktivní látky Oxyresveratrol a niacinamid v tomto hutném krému působí během noci, redukují tmavé skvrny a zlepšují celkový tón pleti. Vedle redukce hyperpigmentace tyto aktivní látky současně intenzivně hydratují pokožku.

  • Návod k použití: Každý večer po aplikaci séra White Balance™ Click Oxy-R, vmasírujte malé množství krému do pokožky obličeje, krku a dekoltu. 
  • Objem produktu: 30 ml

Množství vánočních balíčků je limitované, nabídka platí pouze do vyprodání zásob.