BEAUTIFUL SKIN by Brandeis Clinic (Expirace: 31.12. 2018)

Chcete zdravou a hebkou pokožku? Trápí vás suchá kůže či její různá onemocnění? Možná vás to překvapí, ale mnoho problémů s pletí, stejně jako její předčasné stárnutí, bývá způsobeno špatnou výživou. BEAUTIFUL SKIN By Brandeis Clinic je originální doplněk stravy, který obsahuje 11 účinných látek pro krásnou a zdravou pleť.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Dodá živiny vaší pleti

Kůže je největší tělesný orgán, který odpovídá za mnoho faktorů ovlivňujících fungování celého organismu. Zároveň je však velmi zranitelná. Když v těle chybí důležité vitamíny, ani pokožka nemůže být zdravá. Někdy problematická pleť značí onemocnění celého organismu, jindy ovšem stačí doplnit chybějící živiny a s pokožkou se začnou dít doslova zázraky. Proto je tu doplněk stravy BEAUTIFUL SKIN By Brandeis Clinic vyvinutý předními odborníky, který pomáhá podporovat zdraví a krásu pleti.

Když kůži chybí vitamíny…

Tak například vrásčitá a suchá pleť bývá způsobena nedostatkem vitamínu A, C, E a nebo jakéhokoliv vitamínu ze skupiny B, stejně tak jako sníženou činností štítné žlázy. Radikální dieta s vyloučením tuků přispívá k nadměrnému vysoušení pleti taktéž. Pro kůži je velká zátěž i strava s velkým množstvím průmyslově zpracovaných potravin a rafinovaného cukru, který dnes najdeme téměř ve všech zpracovaných potravinách. Pro pleť je samozřejmě i zátěží vystavování se slunečnímu záření bez použití přípravků s adekvátně vysokým ochranným faktorem. V tomto případě může vinou UV paprsků dojít k nenapravitelným škodám na kůži, až na úrovni DNA kožních buněk. 

Na vyváženou stravu není vždy čas

V případě nedostatku různých živin je řešením zdravá strava s vysokým obsahem ovoce a zeleniny. Jenže přiznejme si, kdo má na podrobné promýšlení jídelníčku v dnešní hektické době čas. Doplňky stravy sice nemohou zcela nahradit konzumaci správných potravin, nicméně určitě pomáhají odbourat spoustu škod, které na sobě pácháme. Vyzkoušejte to sami!

Pro vaši zdravou a mladistvou pleť

A nejen pro ni

  • Napomáhá správnému fungování pohybového aparátu
  • Obsahuje látky podporující klouby a cévy
  • Pomáhá podpořit zdraví nehtů a vlasů
  • Díky svým hlavním složkám pomáhá i k dobrému fungování celého organismu, mimo jiné imunitního systému, zraku a kardiovaskulárního ústrojí

4 účinné látky

Kolagen (75mg):
Přirozená složka kůže, která pomáhá udržet její zdravý vzhled a elasticitu. Pozitivní účinek má kolagen na klouby.

Glukosamin (30mg):
Pomáhá udržet klouby a celý pohybový aparát zdravý, přispívá k udržení flexibility pohybu a mobilitě celkově.

Kyselina hyaluronová (5mg):
Pomáhá podpořit zdraví a dobrý vzhled pokožky.

Resveratrol (25mg): 
Pomáhá působit příznivě na stav kardiovaskulárního systému a je považován i za silný antioxidant v boji proti chátrání buněk.

Vitamíny, které pleť potřebuje

Vitamín C (50mg, 62,5% DDD):
Silný antioxidant, který přispívá k udržení žádoucího fungování imunitního systému a napomáhá správné tvorbě kolagenu, který je zodpovědný za zdravé krevní cévy, kosti a chrupavky a jejich správné fungování. Pomáhá zajistit také správnou činnost nervové soustavy, podporuje psychickou odolnost, zvyšuje vstřebávání železa do organismu a celé tělo chrání před oxidativním stresem.

Vitamín B5 (13mg, 216,6% DDD):
Přispívá k vyvážení energetického metabolismu, správné činnosti nervové soustavy, včetně náročné psychické činnosti, pomáhá snižovat pocity únavy a vyčerpání a přispívá k zajišťení zdraví pokožky.

Vitamín E (3mg, 25% DDD):
Účinný antioxidant, který pomáhá chrání buňky před oxidativním stresem.

Vitamín A (1,5mg, 187,5% DDD):
Podporuje zdraví pokožky, správný metabolismus železa. Pomáhá udržet dobrý stav sliznic, zraku a činnost imunitního systému.

Biotin (100µg, 200% DDD):
Pomáhá podpořit zdraví sliznic, vlasů a pokožky, přispívá k zajištění správné činnosti nervové soustavy, energetického metabolismu a metabolismu makroživin a taktéž pomáhá podpořit psychickou činnost.

Dva minerály pro zdravou kůži

Zinek (10mg, 100% DDD):
Přispívá ke správnému metabolismu sacharidů, mastných kyselin, podporuje rozpoznávací funkce. Pomáhá zajistit zdravé kosti, vlasy, nehty a pokožku. Taktéž napomáhá správnému fungování imunitního systému a zrakového ústrojí. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Měď (1mg, 100% DDD):
Pomáhá k udržení zdravého stavu pojivových tkání, správné pigmentaci vlasů a pokožky. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem, a pomáhá udržet vyvážený energetický metabolismus, metabolismus přenosu železa v těle.

Snadno a rychle doplníte potřebné živiny

Stačí jedna kapsle denně, kterou užívejte nejlépe během jídla. Balení obsahuje 60 kapslí (hmotnost obsahu: 24 g).