Velikost balení: 3 kusy

Beauty & Care Set ANNA BRANDEJS

Balíček pro omlazení pleti zevnitř i zvenčí

Dva nejoblíbenější produkty od ANNA BRANDEJS v jediném balíčku! Kolagen, probiotika a prebiotika jsou přesně to, co pro svůj mladistvý vzhled pleť potřebuje. Získejte je v Beauty & Care Set ANNA BRANDEJS, ve kterém najdete náš doplněk stravy Collagen+11 a k tomu noční výživný krém Ultimate Age Defying. Získejter krásně vyhlazenou, hydratovanou pleť bez vrásek a viditelných známek stárnutí. V dárkovém balení od nás k Vánocům dostanete také svíčku ANNA BRANDEJS, která rozzáří vaše sváteční večery.

Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Péče o pleť s kolagen, probiotiky a prebiotiky 

Vánoční doba přináší magickou atmosféru, my přinášíme kouzlo pro vaši pleť s balíčkem Beauty & Care Set ANNA BRANDEJS. Spojení vysoce kvalitního doplňku stravy a nočního krému vytváří dokonalý tandem pro podporu vašeho přirozeného půvabu. Sváteční klid a pohodu dokreslí svíčka ANNA BRANDEJS, kterou ve vánočním balení dostanete jako dárek. 

Kolagen pro pleť bez vrásek 

Collagen+11 ANNA BRANDEJS je vaším spojencem v boji proti stárnutí. S každodenní dávkou rybího kolagenu a 11 bioaktivních látek podpoříte nejen krásu, ale i zdraví vaší pleti. Zvýšená hydratace, zpevnění a viditelné vyhlazení vrásek jsou dosažitelné díky synergickému působení kolagenu, ceramidů a vitamínů, které zároveň posilují vaši imunitu a celé tělo. 

Collagen+11 ANNA BRANDEJS Collagen+11 ANNA BRANDEJS Zdokonalte svou pleť zevnitř s Collagen+11 ANNA BRANDEJS s nejčistším rybím kolagenem a patentovanými Ceramosidy. Světově unikátní složení navrhla sama Anna Brandejs, protože na trhu nenašla nic, co by uspokojilo její náročné požadavky. Získejte mladistvě zpevněnou a vyhlazenou pleť díky doplňku stravy, který vyhladí vrásky, rozjasní a zjemní pleť až o 63 %. 1 880 Kč

Noční krém pro krásnou pleť

Noční krém Ultimate Age Defying ANNA BRANDEJS bude vaším klíčem k omlazení a rejuvenaci vaší pleti. Zatímco spíte, krém vyhladí vrásky a jemné rýhy, zesvětlí pigmentové skvrny a zjemní rozšířené póry. Jeho složení s prebiotiky a probiotiky harmonizuje mikrobiotu pleti a inovativní anti-age látky podpoří její regeneraci a hydrataci. Tento noční krém je to nejlepší, co můžete své pleti dopřát.

Valentýnská akce: Ultimate Age Defying ANNA BRANDEJS + Cleansing & Soothing Foam jako dárek Valentýnská akce: Ultimate Age Defying ANNA BRANDEJS + Cleansing & Soothing Foam jako dárek Až se ráno probudíte, budete mít krásnou pleť! Alespoň pokud se spolehnete na Ultimate Age Defying. Odstraňuje vrásky, zesvětluje pigmentové skvrny a zjemňuje rozšířené póry už během několika dní používání. Není se čemu divit, že je tento noční krém “must-have” pro samotnou Annu Brandejs. „Nikdy jsem neměla lepší krém,“ říká o něm. Nyní ve valentýnské akci dostanete ke koupi krému pěnu Cleansing & Soothing Foam v hodnotě 770 Kč jako dárek.  2 490 Kč ]