Velikost balení: 2 kusy

Clear Skin ANNA BRANDEJS + Monoderma A15 jako dárek

Duo produktů proti nedokonalostem pleti

Zbavte se nedokonalostí a podpořte krásu a zdraví své pleti zevnitř i zvenku! Když si v naší březnové akci pořídíte doplněk stravy pro čistou pleť Clear Skin ANNA BRANDEJS získáte vitamínové ampulky Monoderma A15 v hodnotě 550 Kč jako dárek.

Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Clear Skin ANNA BRANDEJS

Dvouměsíční přírodní kúra těch nejlepších vitaminů, minerálů a extraktů z bylin pro čistou a zářivou pleť. Zbavte se problémů jednou provždy a získejte konečně bezchybnou pleť.

Clear Skin ANNA BRANDEJS®

  • 5 rostlinných extraktů + 10 vitaminů a minerálů
  • Doplněk stravy
  • 60 tobolek, dávka na 2 měsíce

Clear Skin ANNA BRANDEJS Clear Skin ANNA BRANDEJS Vyvinuli jsme pro vás dvouměsíční přírodní kúru těch nejlepších vitaminů, minerálů a extraktů z bylin pro čistou a zářící pleť: Clear Skin ANNA BRANDEJS®.   1 190 Kč

Monoderma A15

Vitamínové ampulky na pleť s čistým vitamínem A (retinol) podpoří syntézu kolagenu v pleti, a tím nastartují její omlazení, zpevnění a vyhlazení vrásek. Navíc stimulují regeneraci pleti, čistí póry a normalizují aktivitu mazových žlázek. Díky tomu je perfektním spojencem v boji proti akné a pupínkům. Vaše pleť bude mladistvá, sjednocená a získá svěží vzhled.

Monoderma A15 Monoderma A15 Představujeme nejúčinnější formu vitamínu A. Pomáhá při regeneraci kožních buněk a stimuluje syntézu kolagenu, který je důležitý pro udržení zdravě a mladě vypadající pokožky. Navíc redukuje jemné vrásky. Vitamín A čistí póry a normalizuje aktivitu mazových žlázek, čímž působí efektivně proti akné. V neposlední řadě je přínosný pro lidi trpící seboroidní dermatitidou (projevem je zčervenání, svědění a odlupování kůže). 550 Kč