Velikost balení: 2 ks

Collagen+11 ANNA BRANDEJS & Crystal Retinal 6

Výhodný balíček pro dokonalou pleť

Zdokonalte svoji pleť zevniř i zvenku s doplňkem stravy Collagen+11 ANNA BRANDEJS a super silným nočním sérem proti vráskám Crystal Retinal 6 od Medik8. Pokud si pořídíte produkty společně v rámci akčního balíčku, získáte je s 20% slevou, tedy o 786 Kč levněji, než kdybyste si je koupili samostatně. Vsaďte na osvědčenou kombinaci a vaše pleť se změní k lepšímu během jediného měsíce!

Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Omlazení pleti ráno a večer

Získejte skvělý pár produktů pro péči o vaši pleť. Hned ráno dodejte organismu kolagen a další aktivní látky pro zdravou a omlazenou pokožku v doplňku stravy Collagen+11 ANNA BRANDEJS. 

Collagen+11 ANNA BRANDEJS Collagen+11 ANNA BRANDEJS Zdokonalte svou pleť zevnitř s Collagen+11 ANNA BRANDEJS s nejčistším rybím kolagenem a patentovanými Ceramosidy. Světově unikátní složení navrhla sama Anna Brandejs, protože na trhu nenašla nic, co by uspokojilo její náročné požadavky. Získejte mladistvě zpevněnou a vyhlazenou pleť díky doplňku stravy, který vyhladí vrásky, rozjasní a zjemní pleť až o 63 %. 1 504 Kč

Večer pak pokračujte s druhou dávkou Collagen+11 ANNA BRANDEJS, a spolehněte se také na super silné noční sérum proti vráskám Crystal Retinal 6 s vitamínem A ve formě retinaldehydu. 

CRYSTAL RETINAL 6 CRYSTAL RETINAL 6 Super silné noční sérum proti vráskám s 0,06% retinaldehydem, který je ještě účinnější než klasický retinol. Stárnoucí pleť díky CRYSTAL RETINAL 6 získá mladistvou pevnost, pružnost a jas. 2 070 Kč