Velikost balení: 30 ml

Croma Farewell Aging skin Serum

Sérum proti vráskám s kyselinou hyaluronovou

Zbavte se vrásek, jemných rýh a dalších známek stárnutí pleti. Croma Farewell Aging skin Serum má nabité složení, kterému vévodí kyselina hyaluronová, alternativa retinolu (vitamín A) a silné antioxidanty, které pomohou zpomalit, a dokonce zvrátit stárnutí pleti a obnovit její svěží, mladistvý vzhled.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Prodej toho produktu skončil.

Proti vráskám a stárnutí pleti

Stárnutí pleti je sice nevyhnutelné, na druhou stranu ale můžete o pokožku pečovat tak, aby na ní známky stárnutí nebyly viditelné. Účinným pomocníkem vám v tom bude sérum Croma Farewell Aging skin Serum, které díky svému složení cílí na vrásky, jemné rýhy, ale i pigmentace, které minimalizuje. S pravidelným používáním si vy i okolí všimnete změny a mladistvého vzhledu pleti.

Alternativa retinolu a antioxidanty 

Základem séra Croma Farewell Aging skin Serum je sice kyselina hyaluronová, co se omlazení pokožky týče, složení stojí na silných antioxidantech, jako je vitamín C a Madecassosidekteré obnovují hydrataci pleti, její pružnost a pevnost a poskytují jí ochranu před poškozením volnými radikály. Extrakt z mořského mikroorganismu a přírodní alternativa retinolu ze semen vigny omějolisté pak vyhlazují vrásky a pleti dodávají svěží, mladistvý vzhled pleti.

Sérum s kyselinou hyaluronovou 

Kyselina hyaluronová hydratuje a zvlhčuje pleť, zlepšuje její pružnost, je zároveň silným antioxidantem, vyhlazuje pleť a zlepšuje vzhled jemných rýh a vrásek. Firma Croma-Pharma je expert na poli kyseliny hyaluronové, proto také všechna séra Croma Farewell obsahují kombinaci vysokomolekulární kyseliny hyaluronové (s dlouhým řetězcem) a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (s krátkým řetězcem).

  • Nízkomolekulární kyselina hyaluronová se svým krátkým řetězcem prostupuje do epidermis, a díky tomu má hloubkovější účinek. Zlepšuje pevnost pleti a její pružnost, poskytuje jí hydrataci a váže na sebe vodu.
  • Vysokomolekulární kyselina hyaluronová má delší řetězec, tím zůstává více na povrchu pleti, který přímo hydratuje a přitahuje k němu vodu, jak se spodních vrstev pleti, tak z okolní atmosféry. Má schopnost vázat na sebe vodu, a tím skvěle zvlhčovat pleť.

Pro omlazení pleti 

Croma Farewell Aging skin Serum je sérum vhodné pro:

  • Péči o zralou pleť
  • Oživení unavené pleti
  • Vyhlazení vrásek a jemných rýh 

4 látky pro redukci vrásek 

Vitamín C:
Působí antioxidačně, navyšuje syntézu kolagenu a neutralizuje negativní vliv reaktivních forem kyslíku (ROS). Vitamín C je znám navíc viditelně zlepšuje vzhled pleti poškození UV zářením a minimalizuje vrásky.

Madecassoside:
Aktivní látka získávaná z pupečníku asijského zlepšuje pružnost pleti, její pevnost, hrubou pleť zjemňuje a hydratuje. Navíc snižuje zarudnutí pleti a ulevuje od jejího podráždění. 

Arctalis:
Extrakt z mořského mikroorganismu, který posiluje celistvost pleti, zvyšuje obsah kyseliny hyaluronové a syntézu kolagenu. Posiluje fungování ochranné kožní bariéry a vyhlazuje vrásky kolem očí.

Extrakt ze semen Vigna Aconitifolia (vigna omějolistá):
Rostlinná alternativa retinolu (vitamín A) stimuluje buněčnou obnovu, podporuje produkci kolagenu, a tím redukuje vrásky.

Veganské sérum bez škodlivých látek

  • Neobsahuje parfemační látky, parabeny, silikony, minerální oleje.
  • Sérum je plně veganské.
  • Sérum má lehkou konzistenci a rychle se vstřebává do pleti. Díky tomu jej můžete zařadit do své standardní kosmetické péče – po čištění a tonizaci pleti a před aplikací hydratačního produktu.

Pro krásnou pleť používejte ráno a večer

  • Každé ráno a večer po čištění pleti aplikujte 3 kapky séra na pleť obličeje, krku a dekoltu. Po vstřebání naneste svůj běžný hydratační produkt. 
  • Balení má obsah 30 ml.