Velikost balení: 30 ml

Croma Farewell Puffy eyes Serum

Sérum proti otokům očního okolí

Dejte sbohem vakům pod očima, unavenému vzhledu a vráskám kolem očí. Vaší záchranou je Croma Farewell Puffy eyes Serum. Je jedno, jak moc nevyspalí jste nebo jak dlouho jste mhouřili očima před monitorem počítače, na vašem očním okolí to nikdo nepozná! Postará se o to kyselina hyaluronová, přírodní extrakty i další aktivní látky v tomto lehoučkém séru, které se krásně vstřebá do pokožky kolem očí a dodá jí energii.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Prodej toho produktu skončil.

Sérum na oční okolí

Mírné otoky očního okolí, stejně jako vaky a tmavé kruhy pod očima jsou poměrně častý kosmetický problém. Na vině bývá únava či stres, hromadění tekutin v okolí očí může pramenit mimo jiné i z nadměrné konzumace soli. Vrásky a jemné rýhy kolem očí zase vznikají činností mimických svalů, a to nejen při mračení a velkém soustředění, ale i při smíchu. Croma Farewell Puffy eyes Serum ale vaše oční okolí oživí a zbaví ho negativních projevů stárnutí i únavy.

Omlazení očního okolí

Croma Farewell Puffy eyes Serum je perfektní pro oživení očního okolí. Je navržené tak, aby osvěžilo pokožku očního okolí a dodalo jí mladistvý vzhled bez otoků a známek únavy. Sérum je bohaté na kyselinu hyaluronovou, kterou doplňuje antioxidační síla extraktu z kůry jasanu a bioflavonoidů, které napomáhají odstranění kruhů pod očima a otoků očního okolí. D-panthenol a Arctis (extrakt z mořského mikroorganismu) podporují zpevnění jemné pleti v očním okolí a vyhlazení vrásek. Sérum se navíc rychle vstřebává do pleti, tvoří proto skvělý hydratující podklad pod líčení.

Sérum s kyselinou hyaluronovou 

Kyselina hyaluronová hydratuje a zvlhčuje pleť, zlepšuje její pružnost, je zároveň silným antioxidantem, vyhlazuje pleť a zlepšuje vzhled jemných rýh a vrásek. Firma Croma-Pharma je expert na poli kyseliny hyaluronové, proto také všechna séra Croma Farewell obsahují kombinaci vysokomolekulární kyseliny hyaluronové (s dlouhým řetězcem) a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (s krátkým řetězcem).

 • Nízkomolekulární kyselina hyaluronová se svým krátkým řetězcem prostupuje do epidermis, a díky tomu má hloubkovější účinek. Zlepšuje pevnost pleti a její pružnost, poskytuje jí hydrataci a váže na sebe vodu.
 • Vysokomolekulární kyselina hyaluronová má delší řetězec, tím zůstává více na povrchu pleti, který přímo hydratuje a přitahuje k němu vodu, jak se spodních vrstev pleti, tak z okolní atmosféry. Má schopnost vázat na sebe vodu, a tím skvěle zvlhčovat pleť.

Bojuje proti unavenému vzhledu očního okolí

Sérum Croma Farewell Puffy eyes Serum je vhodné pro:

 • Odstranění otoků v očním okolí
 • Osvěžení unaveného vzhledu očního okolí
 • Vyhlazení vrásek a jemných rýh kolem očí
 • Redukci tmavých kruhů pod očima
 • Odstranění vaků pod očima

Proti vráskám kolem oči, otokům i kruhům pod očima

Alpha Glucosyl Hesperidin:
Zlepšuje cirkulaci krve a vyrovnává barevný tón pleti.  Redukuje tmavé kruhy pod očima, stejně jako otoky a unavený vzhled očního okolí.

D-Panthenol:
Zlepšuje hydrataci svrchní vrstvy kůže (stratum corneum), snižuje transepidermální ztrátu vody z pleti a během 3 až 4 týdnů ulevuje od příznaků podráždění pokožky.

Arctalis:
Extrakt z mořského mikroorganismu, který posiluje celistvost pleti, zvyšuje obsah kyseliny hyaluronové a syntézu kolagenu. Posiluje fungování ochranné kožní bariéry a vyhlazuje vrásky kolem očí.

Extraktu z kůry jasanu:
Redukuje otoky očí a tmavé kruhy pod očima a zlepšuje celkový tonus pleti v očním okolí.

Veganské sérum bez škodlivých látek

 • Neobsahuje parfemační látky, parabeny, silikony, minerální oleje.
 • Sérum je plně veganské.
 • Sérum má lehkou konzistenci a rychle se vstřebává do pleti. Díky tomu jej můžete zařadit do své standardní kosmetické péče – po čištění a tonizaci pleti a před aplikací hydratačního produktu.

Pro svěží a mladistvé oční okolí používejte ráno a večer

 • Každé ráno a večer po čištění pleti aplikujte 2 kapky do oblasti kolem očí a prsty vmasírujte. Po vstřebání naneste svůj běžný hydratační produkt. 
 • Balení má obsah 30 ml.