Dermaheal opalovací krém SPF 30

Dodejte své pokožce dostatečnou ochranu proti sluníčku a zároveň dopřejte své pokožce i revitalizaci. Dermaheal SPF30 není obyčejným ochranným krémem. Nejen, že pokožku ochrání před UVA/UVB zářením, ale také ji revitalizuje pomocí peptidů.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Popis

Pokud hledáte vysoce kvalitní ochranný krém, který je výškou svého ochranného faktoru vhodný pro klima střední Evropy, jste na správném místě. Dermaheal SPF 30 obsahuje ochranný faktor 30, který chrání nejen před UVA zářením, ale také UVB zářením. Navíc jako bonus obsahuje biomimetické peptidy. Peptidy obsažené v tomto ochranném krému jsou známé svou účinností. Slouží pro prevenci vzniku vrásek a vaši pokožku také dostatečně vyživí. Většině lidí tak stačí v letních měsících nanést pouze Dermaheal SPF30, nemusí již poté aplikovat hydratační krém.
 

Účinky

 • Ochrana pokožky před UVA/UVB zářením.
 • Hydratace pokožky.
 • Prevence vzniku vrásek.
 

Výhody

 • Vysoký faktor ochrany – SPF30.
 • Chrání před oběma typy záření (UVA i UVB).
 • Obsahuje biomimetické peptidy, které pokožku vyživují a chrání před vznikem vrásek.
 • Obsahuje chemické i minerální ochranné faktory pro maximální bezpečnost.
 • Lehce vstřebatelný.
 • Spojení ochranného opalovacího krému, hydratace a prevence vzniku vrásek.
 

Složení

 • Titanium Dioxide (dioxid titaničitý) – minerální faktor
 • Zinc Oxide (oxid zinečnatý) - minerální faktor
 • Ethylhexyl Methoxycinnamate – chemický faktor
 

Jak je to s UVA a UVB zářením?

Vaši pokožku musíte chránit před oběma typy záření.                                                        
UVA je záření o vlnové délce 320-400nm. Toto záření způsobuje stárnutí kůže a nadměrnou pigmentaci. UVB záření má vlnovou délku 290-320nm a jeho působení způsobuje vznik maligního melanomu, pigmentaci a spálení pokožky. Obě záření dopadají na zemský povrch, a proto je nutné zvolit produkt, který vás maximálně ochrání. Dermaheal ochranný krém s SPF30 tento požadavek splňuje, protože efektivně chrání pokožku před oběma typy záření.
 

Jak je to s výškou faktoru?

Výška ochranného faktoru neboli SPF nám udává, jaká část ultrafialového záření se dostane do kůže. Dále také udává, jak dlouho můžeme po nanesení pobývat bezpečně na sluníčku.
Např. Faktor 30 propustí do kůže 1/30 ultrafialového záření, Zároveň prodlouží náš pobyt na sluníčku 30x při vzniku stejných škod jako bez použití faktoru. Takže pokud jsem fototyp I a můžu za normálních okolností pobývat na sluníčku 10 minut bez ochranného krému, po nanesení SPF30 jsem chráněn po dobu 300minut.
 

Druhy ochranných faktorů

V současné době jsou známé 2 druhy ochranných faktorů – chemické a minerální.
Chemické faktory, neboli UV filtry, jsou vyvinuty v laboratořích a pokožku chrání před sluncem pomocí chemické reakce. Fungují mechanismem pohlcování fotonů ultrafialového záření, jejichž energie se díky chemické reakci přeměňuje na neškodné teplo. (Prostě přemění UV záření na teplo).
Fyzikální faktory (minerální) jsou nejčastěji oxidy zinku nebo titanu. Jsou to přírodní minerální pigmenty pomleté na jemňoučký prach. Tento prášek je do krému přimíchán, vytváří na kůži ochranný film, který ultrafialové záření odráží. (V podstatě funguje jako zrcadlo, které záření odráží).
Kvalitní fotoprotektivní prostředky s vysokým faktorem používají vždy kombinaci obou ochranných faktorů. Dermaheal samozřejmě obsahuje oba typy ochranných faktorů.
 

Obsah balení  

70ml opalovacího krému
 

Návod k použití

Naneste male množství krému na obličej, krk a dekolt. Používejte alespoň 20-30 minut před vystavením pokožky přímému slunečnímu záření. 
 

Upozornění

Jen pro zevní použití, nepolykat. V případě spolknutí, vyhledejte odbornou pomoc. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se přípravek dostane do oka, vymyjte jej vodou. V případě vzniku a trvání podráždění, přestaňte používat a kontaktujte svého lékaře. Nepoužívejte na otevřené rány. Nenechávejte v dosahu dětí.