Dermaheal Super Brightening sérum

Pokud máte problém s hyperpigmentací, nabízíme Vám řešení v podobě účinného rozjasňujícího séra od značky Dermaheal. Je to nejnovější vysoce rozjasňující sérum, které obsahuje nejúčinnější peptidy potlačující produkci melaninu.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Popis

Rozjasňující sérum Super Brightening od značky Dermaheal efektivně zabraňuje nadměrné pigmentaci a vzniku pigmentových skvrn. Zároveň již redukuje vzniklé pigmentové skvrny a jiné nesrovnalosti zbarvení pokožky. Pokožka je po použití krásně rozzářená. Základem účinku je komplexní složení obsahující Arbutin, přírodní výtažky a několik speciálních biomimetických peptidů, které potlačují produkci melaninu. Tak, jako i jiné výrobky značky Dermaheal, využívá rozjasňující korektor technologii nanokapslí, aby všechny účinné látky mohly proniknout do pokožky.
 

Účinky

  • Redukce již vzniklých pigmentových skvrn
  • Prevence vzniku pigmentových skvrn
  • Revitalizace pokožky
  • Rozzáření pokožky
 

Výhody

  • Je možné používat na celou oblast obličeje, nebo pouze na vybraná místa kůže
  • Vyvážené složení pokožku revitalizuje
  • Komplex nejnovějších biomimetických peptidů pokožku rozjasňuje
  • Příjemná aplikace pomocí kapátka
 

Proč koupit u nás?

Super Brightening řadu Dermaheal prodáváme jako výhradní distributor pouze na našem eshopu, nebo u spolupracujích odborníků. Pokud budete mít jakoukoliv otázku, můžete nás také ve všední dny kontaktovat na naší zákaznické lince +420 226 225 500, kde vám rádi poradíme.
 

Určeno pro

Muži a ženy, 25+
 

Složení (hlavní účinné látky)

Komplex biomimetických peptidů (Oligopeptid-34, Oligopeptid-51, Oligopeptid-72) – tyto vybrané peptidy mají prokazatelný účinek na redukci melaninu, který způsobuje výskyt nadměrné pigmentace. Spojení těchto 3 peptidů pokožku rozzáří a potlačuje projevy nadměrné pigmentace.
Arbutin – jedna z nejznámějších látek redukujících projevy nadměrné hyperpigmentace.
Niacinamid (vitamin B3) - neutralizuje působení dráždivých faktorů a zabraňuje přenosu melaninu na povrch pokožky.
Retinol (vitamin A) – tento vitamín má prokazatelné účinky pro omlazení pokožky a redukci melaninu, redukuje tak pigmentové skvrny.
Glycerinhydratuje a zvláčňuje pokožku
Sójový  olej – má zvláčňující účinky, je vhodný pro suchou pokožku, zabraňuje jejímu dalšímu vysychání a posiluje její obranyschopnost.
Hydrogenovaný Lecitin - zvyšuje intenzitu dýchání kůže, reguluje buněčnou výměnu. Díky lecitinu je pokožka ohebná a měkká na dotek.
Přírodní výtažky – vybrané přírodní výtažky regenerují pokožku zvenku a pokožku rozjasňují, dodávají ji potřebnou energii.
 

Obsah balení

15ml, aplikace pomocí kapátka.
15ml vydrží na cca 50 aplikací.
 

Návod k použití

Naneste pomocí kapátka malé množství séra přímo na pokožku nebo na prst a vmasírujte do cílové oblasti s výskytem pigmentu. Používejte každé ráno a večer. Nechte vstřebat, poté můžete nanést jiný přípravek nebo make-up.