ERECTUS XTRA by Brandeis Clinic

Problémy s erekcí se podepisují na kvalitě vašeho sexuálního života? Už se raději sexu přímo vyhýbáte, abyste opět nebyli svědky "trapasu"? Pak vyzkoušejte ERECTUS XTRA! Tato podpora erekce obsahuje komplex rostlinných extraktů obohacený o arginin.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Častý pánský problém

S problémy s erekcí se během života, zejména pak po dosažení pětatřicátého roku věku, potýká takřka každý druhý muž. U někoho se projevuje snížením chuti na sex, jinde chuť na sex přetrvává, ale bohužel se nedostavuje erekce, nebo alespoň nikoliv v očekávané kvalitě. 

Co má vliv na kvalitu erekce?

Příčin problémů s erekcí (odborně erektilní dysfunkce) je mnoho. Mezi hlavní patří přirozený úbytek mužských pohlavních hormonů způsobený rostoucím věkem. Daleko větším problémem je však špatný stav cév a kardiovaskulární soustavy obecně. Právě zdravé cévy a dostatečné prokrvení penisu jsou hlavními faktory, které ovlivňují kvalitu a délku erekce. A v neposlední řadě je na vině stres plynoucí z hektického životního tempa i obav z případného "trapasu" kvůli nedostatečné erekci.

Přírodní doplněk stravy s argininem

ERECTUS XTRA by Brandeis Clinic je silný komplex účinných látek ze standardizovaných rostlinných výtažků, obohacený o arginin, který pomáhá zlepšit funkci kardiovaskulární soustavy, správného krevního oběhu a prokrvení všech oblastí těla a vedle toho pomáhá snižovat stres a posilovat odolnost vůči stresu, což může mít za následek také zlepšení erekce. Nepatří ale mezi běžné přípravky na erekci ani léky na erekci bez předpisu, jedná se o přírodní výživový doplněk složený z komplexu rostlinných extraktů obohacený o arginin. 

4x účinek proti problémům s erekcí

 • Podporuje zdraví cév a kardiovaskulární soustavy, jejichž problémy přímo souvisí se zhoršenou kvalitou sexuálního života
 • Pomáhá zvyšovat odolnost organismu vůči stresu
 • Přispívá k zvýšení fyzického i psychického výkonu
 • Obsahuje několik silných antioxidantů, které napomáhají obraně organismu před volnými radikály a z nich plynoucím oxidačním stresem

Pro lepší sex

 • Přispívá k podpoře erekce
 • Napomáhá redukovat problémy s erekcí
 • Napomáhá zvýšit sexuální vitalitu
 • Zlepšuje kvalitu sexuálního života

Složení, co vám dodá sílu a chuť na sex

L-arginin:
Přispívá k podpoře správného fungování svalů, oblíbená složka tablet na erekci.

Muira puama:
Muira puama je rostlina z brazilské Amazonie, která se využívá v lidovém léčitelství jako afrodisiakum, ale i jako tonikum při celkovém vyčerpání, ať už fyzickém, nebo psychickém. Silný antioxidant, který pomáhá pozitivně ovlivnit hormonální rovnováhu, a navíc podpořit fyzickou kapacitu a výdrž.

Panax ginseng:                                                                                                                
Standardizovaný výtažek na 7% ginsenoidů
Další silný antioxidant, který podporuje fyzické i duševní síly člověka. Pomáhá eliminovat pocity únavy, podporuje bdělost a vitalitu. Podporuje správný krevní oběh, a díky tomu může přispět k lepší sexuální výkonnosti a výdrži a kvalitě erekce. Může zvyšovat obranyschopnost a zdraví kardiovaskulární soustavy. 

Ginkgo biloba                                                                                                              
Standardizovaný výtažek na 24 % flavonových glykosidů (flavonoidů) a 6% terpenoidních laktonů
Třetí silný antioxidant v ERECTUS XTRA by Brandeis Clinic se využívá pro podporu pozitivního vlivu na krevní oběh a kardiovaskulární soustavu. Napomáhá zlepšení prokrvení celého organismu, přispívá k zvýšení libida a sexuální výdrže, zlepšení erekce. Pomáhá zlepšovat koncentraci a paměť. Tento výtažek je standardizovaný na 24% flavonových glykosidů (látky odpovědné za antioxidační a protisrážlivý účinek) a 6% terpenoidních laktonů, které pomáhají upravovat krevní průtok a mohou chránit nervy.

Schizandra chinensis (schizandra čínská):                                                                   
Standardizovaný výtažek na 5% lignanů a 10% anthokyanů
Pomáhá snižovat stres, podporuje zdravé trávení, činnost jater a správné fungování dýchacího systému.

Nabitý aktivními látkami na podporu erekce

 • L-arginin HCl (500 mg)
 • Muira puama neboli Ptychopetalum olacoides (500 mg)
 • Panax ginseng (200 mg)
 • Ginkgo biloba (150 mg)
 • Schizandra chinesis (30 mg)

1 balení obsahuje měsíční kúru

Doplňku stravy užívejte 2 kapsle denně během jídla. Balení obsahuje 60 kapslí (hmotnost obsahu: 55 g).