Eye Reveal

Chemický peeling na vrásky kolem očí
Vrásky okolo očí, v oblasti pod očima a na horním očním víčku bývá těžké se zbavit. Povrchový peeling Eye Reveal je však díky svému unikátnímu složení šetrně redukuje a navíc zbavuje oční okolí dalších nedostatků a nedokonalostí. Vyberte si cílenou péči od britské značky Medik8.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Peeling proti jemným linkám

Oblast očí má méně tukových žláz než zbytek obličeje. Je proto prvním místem, kde začínají být vidět první známky stárnutí. Pleť ztrácí barvu a zaoblenost a začínají se objevovat vrásky. Pozor, první dokonce již kolem dvacátého pátého roku života! Takže s péčí opravdu není, na co čekat.

Odstraní vrásky kolem očí

Pokud jste si mysleli, že peeling se pro oblast očního okolí nehodí, máte tak trochu pravdu. Jenže Eye Reveal od britské značky Medik8 je jiný. Díky složení z neagresivních kyselin nabízí ultra jemné, ale zároveň efektivní ošetření proti vráskám kolem očí. Dochází ke zlepšení obnovy a regenerace buněk a omlazení vaší vizáže. Protože „oko, do duše okno“.

 

Po exfoliaci podporuje hojení

Povrchový peeling Eye Reveal zajišťuje rozklad většiny vrstev pokožky, podle postupu aplikace i typu pleti působí kdekoli od stratum corneum po stratum basale. Jeho hlavní složkou je všestranně působící polyhydroxidová kyselina (PHA) Glukonolakton. Pleť zvláčňuje, navíc má exfoliační a antioxidační efekt. Další obsažené kyseliny, konkrétně kyselina L-mandlová a L-mléčná, jsou jemné alfahydroxidové kyseliny (AHA), které zajišťují rovnoměrné vnikání prospěšných látek do pokožky a redukují zánět a podráždění. Obě AHA kyseliny pleť také hydratují a zmírňují nadměrnou suchost a olupování. Zaručují tak snadný průběh rekonvalescence po aplikaci peelingu. Eye Reveal je správná volba pro ty, co chtějí nejlepší výsledky a minimální vedlejší účinky.

 

Vhodné pro delikátní pleť

 • Cílený efektivní roztok pro redukci vrásek v očním okolí
 • Výsledky, které jsou viditelné a dlouhotrvající
 • Vhodný pro použití v průběhu celého roku
 • Minimální zčervenání a podráždění
 • Minimální projevy vedlejších účinků

Omlazení očního okolí

 • Redukci jemných rýh a vrásek v očním okolí
 • Omlazení a revitalizaci očního okolí
 • Vhodné pro mírné až střední problémy
 • Vhodné pro všechny typy pleti (Fitzpatrick I až VI / Glogau I až IV)

3 kyseliny pro vaši pleť

Kyselina L-mandlová:
Jemná a účinná alfa-hydroxidová kyselina (AHA), která se často srovnává s kyselinou glykolovou díky výsledkům, které poskytuje bez negativních vedlejších účinků. Redukuje jemné vrásky a rýhy.

Glukonolakton

Kyselina L-mléčná:
Navyšuje úroveň hydratace pokožky a redukuje projevy stárnutí.

pH: 2,2

Proč najdete výrobek jen u kosmetiček a lékařů?

U výrobku Eye Reveal je nutné dodržovat správný postup aplikace, proto je určen jen pro profesionální ošetření u lékaře či v kosmetickém salonu. Zvolený odborník vám doporučí počet ošetření a poučí vás o výsledcích, které je možné dosáhnout, a následné době rekonvalescence a nutném režimu po ošetření.

 

Stačí dva dny

 • Doba trvání ošetření: až 10 minut
 • Doporučený počet ošetření: 4-6
 • Četnost opakování: každých 10 - 14 dní
 • Doba zotavení: 2 dny
 • Míra rizika: Velmi nízká

Doporučení před ošetřením

Pleť je vhodné na ošetření připravit topickým používáním vitamínu C a A. Bylo totiž prokázáno, že podporují obnovu buněk pokožky, a tím zkracují dobu hojení a urychlují proces regenerace. Doporučujeme vám využít výrobek s obsahem vitamínu C, konkrétně sérum Medik8 C-Tetra, a sérum s obsahem vitamínu A – Retinol 3 TR.

Čištěte a hydratujte

Režim po ošetření je nutné dodržovat až do chvíle, kdy se obnoví přirozený stav pokožky, tedy když se přestane loupat. Tato exfoliace je individuální a trvá 1 – 4 dny.