Velikost balení: 100 ml

EYES & LIPS MICELLAR CLEANSE

Odličovač voděodolného make-upu

Třífázový micelární systém EYES & LIPS MICELLAR CLEANSE odlíčí voděodolnou řasenku, vysoce pigmentovanou dekorativní kosmetiku i dlouhodržící make-up bez drhnutí či podráždění. Díky svému složení naopak zklidňuje oční okolí a vyživuje řasy.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V těhotenství a při kojeníV těhotenství a při kojení
* Produkt neobsahuje aktivní látky, které by mohly být během těhotenství a při kojení potenciálně rizikové. Přesto doporučujeme používání produktu konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.
Cena: 480 Kč
Skladem - ihned posíláme

Odlíčí i voděodolný make-up

Máte problém s citlivostí očního okolí při odličování? Jemný pečující přípravek EYES & LIPS MICELLAR CLEANSE je to pravé, co potřebujete. Díky svému unikátnímu složení s aktivními micelami rychle a bez námahy odstraní i voděodolný oční make-up, dlouhodržící rtěnku nebo vysoce pigmentovanou dekorativní kosmetiku.

Zklidňuje a vyživuje

Německý heřmánek, chrpa a panthenol (vitamín B5) zklidňují a pečují o jemnou pleť očního okolí, kyselina hyaluronová s glycerinem ji navíc, stejně jako řasy, hydratují. Pleť je po odlíčení čistá, tonizovaná a osvěžená po celodenním nošení make-upu, řasy jsou chráněné a vyživené.

Třífázový systém

Složení EYES & LIPS MICELLAR CLEANSE stojí na třech micelární vrstvách – oleji, vodě a silikonech. Obsahuje také 3 typy micel, které ve spojení s olejovou složkou zajistí rychlé a snadné odlíčení s použitím minimálního množství produktu.

Již žádné „drhnutí“ řasenky z řas

  • Díky své konzistenci EYES & LIPS MICELLAR CLEANSE jemně klouže po kůži, čistí ji od nečistot a zanechává ji hedvábně jemnou, každý den
  • Vedle odlíčení také vyživuje a posiluje pleť v očním okolí a řasy
  • Účinné odstraní oční make-up bez vysoušení nebo podráždění pleti

I pro citlivé oční okolí

  • Maximálně jemné, nemastné složení
  • Vhodné pro všechny typy pleti, i pro pleť citlivou
  • Vhodné i pro nositele kontaktních čoček
  • Bez obsahu alkoholu, parabenů a parfémů
  • Má vyvážené pH

Nejlepší složky pro jemnou oční péči

Kyselina hyaluronová:
Hydratuje oční okolí a zachovává jeho elasticitu.

Německý heřmánek:
Květy heřmánku obsahují éterické oleje, které mají protizánětlivé a zklidňující účinky.

Chrpa:
Má protizánětlivé a zklidňující účinky, minimalizuje případné otoky kolem očí.

Glycerin:
Hydratační látka, která se přirozeně vyskytuje v kůži. Zlepšuje fungování ochranné kožní bariéry a snižuje transepidermální ztrátu vody.

Vitamín B5 (panthenol):
Napomáhá pleti zachovat si hydrataci a podporuje regeneraci kožních buněk.

Vitamín C:
Silný antioxidant, který bojuje proti známkám stárnutí pleti vyvolaným volnými radikály.

Protřepat, promíchat 

Před použitím jemně protřepte, aby se roztok promíchal. Naneste malé množství EYES & LIPS MICELLAR CLEANSE na čistý bavlněný tampón. Jemně přiložte na každé oko po dobu několika vteřin a poté jemným tlakem setřete. Po kompletním odlíčení omyjte obličej vodou nebo dalším čisticím přípravkem, jako je například smývací micelární pěna Micellar Mousse. Používejte dle potřeby. Obsah balení je 100 ml.