Ginkgo biloba 60 mg, 60 kapslí

Máte pořád studené nohy? Ginkgo biloba zlepší jejich prokrvení a vám bude větší teplo. Navíc ho oceníte ve chvílích, kdy se potřebujete soustředit.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Popis

Ginkgo biloba (jinan dvoulaločný) je národním stromem Číny. Není se čemu divit, na lidský organismus má jeho extrakt plný antioxidantů přímo blahodárné účinky. Působí v několika ohledech příznivě na mozek – zlepšuje pozornost a koncentraci, stimuluje paměť. Je proto ideálním doplnkěm ve vypjatých situacích či při studiu. V případě již probíhající Alzheimerovy choroby či demence zpomaluje jejich průběh.

 

Vedle toho zlepšuje prokrvení končetin, čímž dochází ke zmírnění křečí a pocitů zimy. Působí příznivě v boji proti depresím a úzkostným stavům, při bolení hlavy a hučení v uších. Pozitivní účinky gingka byly zaznamenány i při problému impotence a očních poruch spojených s cukrovkou.

 

Účinky

  • Povzbudí mozek a reflexy
  • Stimuluje rozumové funkce – budete si lépe pamatovat, více se soustředit a urdžíte déle pozornost
  • Podporuje psychickou pohodu a odbourává depresivní stavy
  • Bojuje proti Alzheimerově chorobě a demenci
  • Působí příznivě v případě erektilní dysfunkce
  • Má pozitivní vliv na onemocnění zrakového ústrojí zapříčiněného diabetem

Obsah balení

60 kapslí

60 mg

 

Návod k použití

Užívejte jednu kapsli, která obsahuje 60 mg ginkgo biloba, denně spolu s jídlem. Za bezpečné se ovšem pokládá i dlouhodobé užívání ginkgo biloba v doporučených dávkách (120-240 mg denně dle typu choroby).

 

Upozornění

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy by měly užívání konzultovat s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy.