Jalusint - Kyselina Hyaluronová

Toto sérum je mnohem účinnější, než krémy s kyselinou hyaluronovou. Ty totiž nikdy nedokážou vaši pokožku omladit, protože molekuly kyseliny hyaluronové jsou tak velké, že neprojdou horní vrstvou pokožky. My ale přinášíme opravdu funkční kosmetiku, která bude tuto složku ve vaší pokožce sama vytvářet každý den.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Popis

Pokožka potřebuje vytvářet kyselinu hyaluronovou každý den, aby byla správně hydratována a nevznikaly na ní viditelné projevy stárnutí - vrásky, kruhy pod očima, a pod. Kyselina hyaluronová v klasických krémech je však minimálně vstřebána do kůže. Její molekuly jsou tak velké, že nemohou projít přes vrchní část kůže. To výborně řeší Jalusint. Je prvním přípravkem, který dokáže dostat kyselinu hyaluronovou do dermis (střední části pokožky), tedy tam, kde ji nejvíce potřebujete. Jalusint totiž Kyselinu Hyaluronovou pod kůží vytvoří sám. Obsahuje tzv. prekurzory kyseliny hyaluronové, a to konkrétně kyselinu glukuronovou a N-acetylglukosamin. Tyto 2 látky jsou pomocí liposomů transportovány do dermis a zde vytvoří kyselinu hyaluronovou.

Účinky

  • Maximální hydratace zevnitř
  • Tvorba kyseliny hyaluronové na denní bázi
  • Redukce jemných vrásek
  • Jednotný tón pleti

Výhody

  • Do pokožky lehce proniknou všechny důležité látky. (Pomocí liposomů se dostanou prekurzory dovnitř do pokožky.)
  • Jalusint vytváří Kyselinu Hyaluronovou přirozeně.
  • Kyselina hyaluronová nezůstane na pokožce, ale skutečně se vytváří ve střední části pokožky neboli dermis
  • Redukuje jemné vrásky a má zásadní vliv na vyváženou hydrataci pokožky

Proč koupit u nás

Díky našemu věrnostnímu programu se Vám každý nákup vyplatí. Nabízíme za věrnost a výši nákupu výrazné slevy a krásné dárky.
Nesnažíme se Vám nabídnout kosmetiku, která bude s obsahem kyseliny hyaluronové, ale v podstatě bude úplně nefunkční. Jalusint myslí hned na dvě věci najednou - jak dostat účinné látky do pokožky a jak vytvářet kyselinu hyaluronovou v pokožce na denní bázi. Jeho mechanismus účinku tak zaručuje skutečně dokonalou hydrataci a zároveň redukci vrásek.
Navíc můžete volat na  linku +420 226 225 500 a my Vám rádi zodpovíme všechny dotazy, nejen k výrobku Jalusint, nebo ke Kyselině Hyaluronové obecně.

Určeno pro

  • Muže a ženy 25+ (hydratace je doporučená již s prvními známkami stárnutí pleti)
  • Všechny typy pokožky

Složení (hlavní účinné látky)

Obsah balení

Praktické balení s pumpičkou. To funguje na bázi podtlaku, takže denně viditelně kontrolujete obsah
Konzistence gelu, 50ml.

Návod k použití

Doporučujeme používat Jalusint 1x denně, vždy večer před spaním. Naneste dostatečné množství gelu na čistou (odlíčenou) pokožku, jemně vmasírujte a nechte vstřebat.