LIFE ENERGY by Brandeis Clinic

Koncentrovaný komplex 6 rostlinných extraktů a 8 vitamínů, pomáhá odstranit únavu a zvýšit jak psychickou, tak tělesnou vitalitu. Bez cukru a umělých sladidel.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Jak se zbavit únavy?

Potýkáte se s nedostatkem energie? Připadáte si vyčerpaní, bez elánu? Doléhá na vás stres? Nebo snad máte pocit, že vám to vůbec „nemyslí“? Na vině může být nedostatek důležitých vitamínů, i psychické či fyzické vypětí. Spíše než kávu, která organismus odvodní a překyselí, vyzkoušejte přírodní výživový doplněk LIFE ENERGY by Brandeis Clinic.

Doplněk stravy pro energii s vitamíny

Osm vitamínů a šest přírodních extraktů v jedné tabletce vám pomůže zvýšit životní energii a koncentraci. Vitamín C podpoří psychickou činnost a pomůže odstranit pocity vyčerpání, antioxidant vitamín E pomáhá chránit před oxidativním stresem. Vitamíny ze skupiny B přispívají k správnému fungování nervové soustavy i řádné mozkové činnosti, a navíc pomáhají eliminovat únavu.

Přírodní extrakty vám dodají sílu

Přírodní extrakty z kurkumovníku, schizandry či pepřovníku taktéž pomáhají podpořit vaši psychickou činnost a dodají vám energii i na fyzickou námahu.

Pro bystrou mysl a odpočaté tělo

  • Pomáhá zvýšit energii
  • Pomáhá zlepšit mozkovou činnost
  • Přispívá k lepší obraně organismu před stresem
  • Pomáhá snížit pocity únavy a vyčerpání

Vhodný také pro sportovce

Doplněk stravy určený pro každého, kdo se cítí vyčerpaný, a chce do svého života navrátit energii nebo se zbavit stresu. Zařadit lze také mezi doplňky stravy pro sportovce, kterým dodá energii pro lepší výkony.

Jedinečné přírodní výtažky, které jinde nenajdete

Curcuma longa (kurkumovník dlouhý):
Standardizovaný výtažek 95% kurkuminoidů
Hlavní součást koření kari – kurkuma – se používá v čínském a indickém lidovém léčitelství už po tisíce let a má stejný antioxidační účinek jako vitamíny C a E, což znamená, že poskytuje ochranu proti poškození tělesných buněk volnými radikály, nestabilními molekulami kyslíku. Přispívá k zdravému trávení, podporuje činnost jater a pomáhá zlepšovat hybnost a práci kloubů. Existuje řada studií, které popisují, že kurkuma může hrát důležitou roli při snižování zánětů v organismu.

Rhodiola rosea (rozchodnice růžová):
Standardizovaný výtažek 3% rosavines
Má vztah k nervovému systému, únavě, stresu, srdci a krevnímu systému. Napomáhá okysličení, podporuje kognitivní a duševní výkonnost, správné trávení a fyzický výkon.

Schizandra chinensis (schizandra čínská):
Má vliv na stres, podporuje zdravé trávení, činnost jater a správné fungování dýchacího systému.

Withania somnifera (vitánie spavá):
Standardizovaný výtažek 7% withanolidy
Podporuje duševní a kognitivní činnost, koncentraci, odstraňuje únavu. Podporuje zachování duševního zdraví a relaxaci, správnou činnost kardiovaskulárního systému, energii a vitalitu. Přispívá ke zdraví reprodukčního systému, dýchacího soustavy a pokožky.

Eleutherococcus senticosus (eleuteriokok ostnitý):
Standardizovaný výtažek 0,8% eleutherococcus
Pozitivně přispívá k zlepšení fyzického a duševního zdraví, pomáhá ovlivnit kognitivní a duševní výkonnost, a zlepšit krevní oběh. Pomáhá podpořit přirozenou obranyschopnost a regulovat krevní tlak.

Piper nigrum (pepřovník černý):
Standardizovaný výtažek 95% černý pepř
Podporuje správné trávení. Je plný antioxidantů. Podporuje reprodukční soustavu u žen, oběh v jemných krevních cévách a kapilárách. Dále pozitivně působí na zdraví jater, správnou činnost nervové soustavy, fungování dýchacího systému a také na stav pokožky.

Komplex vitamínů proti únavě

Vitamín C:
Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k udržení normální funkce imunitního systému, k tvorbě kolagenu pro správné fungování krevních cév, kostí a chrupavek, a správné fungování kůže. Dále vitamín C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, správné činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, zvyšuje vstřebávání železa. Pomáhá snižovat míru vyčerpání organismu a únavu.

Vitamín E a selen:
Přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamíny skupiny B:
Přispívají k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, k udržení dobrého stavu sliznic a pokožky a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamín B 12:
Přispívá k správnému fungování imunitního systému.

2 měsíce pro životní vitalitu

Balení obsahuje 60 kapslí (hmotnost obsahu: 36mg), které vám při užívání 1 kapsle denně během jídla vystačí na dva měsíce.