Velikost balení: 1 ks

Medaprex Beauty Eyes & Lips

Masážní tyčinka na oči a rty

Masážní přístroj Medaprex Beauty Eyes & Lips je skvělý doplněk vaší péče o oční okolí a rty. V očním okolí navýší hydrataci pleti, zredukuje tmavé kruhy a napomůže vyhladit vrásky kolem očí. Osvěží pokožku na rtech a stimuluje její prokrvení. Rty budou viditelně jemnější a plnější. Užijte si svoji chvilku relaxace doma i na cestách!

Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Přístrojové omlazení očního okolí a hydratace rtů u vás doma

Dopřejte svému očnímu okolí a rtů péči jako v kosmetickém salonu sami doma s přístrojem Medaprex Beauty Eyes & Lips. Tepelná a ultrazvuková vibrační terapie mají na pokožku očního okolí a rtů řadu benefitů. Stimulují krevní oběh a působí přímo v hlubších vrstvách pleti, jejíž texturu a tonus zlepšují. 3 stupně vibrací a teploty se postarají o maximální efekt masáže.

Jak působí Medaprex Beauty Eyes & Lips:

 • Uvolňuje svaly
 • Odstraňuje kruhy pod očima
 • Otevírá póry
 • Zlepšuje vstřebání a účinek kosmetických přípravků
 • Navyšuje obsah kolagenu v pleti, a tím napomáhá redukci vrásek
 • Zlepšuje hydrataci a elasticitu pleti
 • Podporuje čištění a exfoliaci pleti

Tepelná terapie

Termoterapie (tepelná terapie) využívá tepelné záření pro řadu jeho benefitů. Teplo působí přímo na pokožku, uvolňuje svaly, zlepšuje a stimuluje krevní oběh, otevírá póry, usnadňuje čištění, odstraňuje toxiny, přebytečný maz a bakterie. Otevřené póry napomáhají lepšímu vstřebávání pečujících přípravků, jako jsou obličejové a tělové masky.

Teplo rovněž zvyšuje plasticitu kolagenové tkáně, snižuje ztuhlost kloubů, zmírňuje bolest, uvolňuje svalové křeče, tlumí záněty, pomáhá při léčbě akutních otoků a zvyšuje průtok krve.

Vibrační terapie

Ultrazvukovou vibrační terapii proti stárnutí pleti schválil FDA, tedy americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv. Ultrazvukovou technologií dochází k hloubkovému čištění a exfoliaci pleti, stejně jako k lepší hydrataci. To vše vede k viditelnému zlepšení vzhledu pleti.

Podle jedné z teorií dosahují ultrazvukové přístroje tohoto účinku prostřednictvím tzv. mikrovibrací. Tyto mikrovibrace působí na pokožku jako mikromasáž, podporují detoxikaci a lymfodrenáž. Na takto vyčistěnou pokožku se lépe lokálně aplikují přípravky a pokožka je navíc lépe vstřebává. Tyto mikromasáže hlubokých tkání mohou také zlepšit tonus, jemnost a texturu pokožky.

Jak správně zvolit teplotní stupěň?

1. stupeň: 37 °C (98,6 °F)

Režim aktivace: Při teplotě 37 °C (98,6 °F), která je blízká teplotě lidského těla, napomáhá vibrační masáž lepšímu vstřebání kosmetických přípravků a zanechává pleť hydratovanou a projasněnou.

2. stupeň: 39 °C (102,2 °F)

Režim nahřívání: Tento režim napomáhá rozšíření pórů (podobně jako napařený ručník) pro hloubkové čištění, čímž přispívá k vyhlazení pleti.

3. stupeň: 42,2 °C (107,6 °F)

Masážní režim: Tento režim je vhodný pro lymfodrenážní masáž za ušima a za krkem. Hloubkové lokální prohřátí otevírá lymfatické kanály, uvolňuje mikrocévy a dráhy meridiánů, podporuje průtok krve a lymfy, odbourává těžké kovy a toxiny, zlepšuje krevní oběh a podporuje obnovu buněk pokožky.

Upozornění: Třetí stupeň nepoužívejte v okolí očí.

Zlepší účinek vašeho séra či balzámu na rty

Kromě relaxačního zážitku dokáže přístroj Medaprex Beauty Eyes & Lips zintenzivnit efekt kosmetických přípravků, které používáte. Až na přístroji navolíte požadovaný teplotní stupeň, aplikujte rovnoměrně produkt na oční okolí nebo balzám na rty a jemně partie promasírujte hlavicí přístroje. Výrazně tak zlepšíte vstřebání přípravku, a tím maximalizujete jeho účinnost.

Jaké jsou další výhody Medaprex Beauty Eyes & Lips?

 • Padne vám přímo do ruky
 • Snadno se ovládá
 • Je vhodný na doma i na cesty díky malým rozměrům a nabíjení přes USB
 • Je přenosný
 • Při ošetření si užijete dokonalou relaxaci